Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
  • Posts

    33341
  • Joined

  • Days Won

    63

Everything posted by jola&tina

  1. Dobrze wygląda Myszka, bo miesiąc temu ....... e, lepiej nie pisać.
  2. Tutaj ciekawostka dla miłośników "Awantury o Basię" https://tymbark.in/awantura-o-basie-rozpoczynamy-cykl-pt-historia-tymbarskiego-dworu-autorstwa-pana-stanislawa-wcisly/ Basi nie znałam, ale babcię i ciocię znałam. Artykuł jest z 2017 roku, więc nie wiem, czy Basia żyje, miałaby 90 lat. Makuszyński zachował prawdziwe imię i nazwisko Basi - Barbara Bzowska.
  3. U nas też. Guccio przeczytała wczoraj i nie chce nam nic powiedzieć. bo obydwie panny szalały!
  4. Musiałam się chwilę zastanowić o jaką Baśkę chodzi ale już wiem! Dziękuję. Baśka zapisana i czeka na stosowną chwilę, by wyruszyć w podróż.
  5. A teraz uciekła Bożenka, ale podobno wróci
  6. Ja jak nie oglądam dłużej, to i tak później szybko się łapię chociaż niektóre fakty mi pouciekały.
  7. Brawo i dziękuję Zapisane. Oglądasz Klan? Ja staram się - około 18. Ale Klan trwa już chyba z 30 lat, więc nie zawsze wiem, kto jest kto
  8. doberek Radości u nas wiele. A jeszcze więcej będzie w niedzielę Podrzucamy!
  9. Spróbuję zastosować takie zagajenie Ciekawe jaka będzie reakcja rozmówcy
  10. Tego "słucha pani" nie znałam. Ale to jest pytanie czy polecenie ?
×
×
  • Create New...