Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
  • Posts

    33334
  • Joined

  • Days Won

    63

Everything posted by jola&tina

  1. Jest wpłata od b-b. Dziękuję bardzo Wysyłka w późniejszym terminie - wszystko uzgodnione
  2. Pójdzie, bo jak ktoś już licytuje, to kupi. Szwejka wycofałam z fb (dopóki ktoś nie licytuje to mogę wycofać) Jeżeli chcesz się nim męczyć to jest Twój. Napisz, jak wysłać, chyba, że coś jeszcze wypatrzysz
  3. Kamila, bardzo mi przykro Niesprzedane na tym bazarku fanty przerzuciłam na fb, gdzie ma bazarek guccio. I Nostradamusa ktoś juz licytuje. Na fb są pustki większe niż na dogo, ale taki pech, że tę książkę ktoś wypatrzył. Bywasz na fb? https://www.facebook.com/groups/335531792245875
×
×
  • Create New...