Pójdzie, bo jak ktoś już licytuje, to kupi.
Szwejka wycofałam z fb (dopóki ktoś nie licytuje to mogę wycofać) Jeżeli chcesz się nim męczyć to jest Twój.
Napisz, jak wysłać, chyba, że coś jeszcze wypatrzysz
Kamila, bardzo mi przykro
Niesprzedane na tym bazarku fanty przerzuciłam na fb, gdzie ma bazarek guccio. I Nostradamusa ktoś juz licytuje.
Na fb są pustki większe niż na dogo, ale taki pech, że tę książkę ktoś wypatrzył.
Bywasz na fb?
https://www.facebook.com/groups/335531792245875