Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
  • Posts

    33307
  • Joined

  • Days Won

    63

Everything posted by jola&tina

  1. Miło byłoby, ale chyba wszyscy majówkują I dobrze, bo może wrócą na dogo ze zdwojoną energią
  2. Nie ma dokładki i konkurencji też nie ma. Leśnik 5 zł Zapomniałam wpisać albo mi się jakoś skasowało przy zmianie numeracji - dzięki za spostrzegawczość
  3. U nas cieplej, bardziej zielono, ale słońca nad brak
  4. A więc weekendowo witamy i weekendowo zapraszamy!
×
×
  • Create New...