Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
  • Posts

    33346
  • Joined

  • Days Won

    63

Everything posted by jola&tina

  1. Przyszłam się zagrzać na bazarek Strasznie u nas zimno, chociaż mrozu nie ma.
  2. Wszystkim najedzonym mówię dobranoc
  3. Cegiełki już na koncie. Dziękuję bardzo
  4. Nie, jeszcze dużo zostało, bo to są zapasy samoodnawialne
  5. Jak skończę kawę, to napiję się herbaty - jednej i drugiej
  6. Niespodzianka !!!! Na koncie zameldowało się 30 cegiełek od MikAga ! Mikusiu, nie wiem, czy nas czytasz, ale bardzo, bardzo dziękuję
  7. Pyszny! Zrobiłam sobie kawę i jem!
  8. U mnie też. Wczoraj zaszalałyśmy
  9. Dużo osób z dogo wymiotły ciągle awarie, zmiany. Ostatni rok był pod tym względem fatalny. Na szczęście teraz jest ok. Fb ma duży zasięg, ale takiej atmosfery jak na dogo tam nie ma.
  10. Możesz już jeść spokojnie - kapo za 11 zapisane/ny
×
×
  • Create New...