Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
  • Posts

    33346
  • Joined

  • Days Won

    63

Everything posted by jola&tina

  1. Zrobiłam rozliczenie na stronie 1. Proszę, sprawdźcie, czy wszystko w porządku.
  2. Wpłata już na koncie. Dziękuję bardzo
  3. Życzę dobrej nocy. Jutro zrobię rozliczenie bazarku.
  4. Dziękuję wszystkim za udział w bazarku i pomoc dla kociaków
  5. Jeszcze niecała godzinka i zamykamy!
  6. Zajrzałam i czekam z niepokojem co tu się będzie działo!
  7. Opieka nad grobem, porządkowanie grobu byłoby łatwiejsze, gdyby miał trwałe obramowanie. Drewniana skrzynia była wymieniana 2 lata temu i już należałoby ją wymienić. W przeciwnym razie wkrótce nie będzie wiadomo, gdzie położyć kwiatki, zapalić znicz. Tylko czy 5 tysięcy jest w zasięgu naszych możliwości - oto jest pytanie?
  8. Dziękuję - i za łzy i za cegiełkę Już przypomnę konto
  9. Łysek dla współczesnych dzieci byłby taki historyczny - dawno, dawno temu ... Tylko Łysek kończy się dobrze - bardzo dobrze
  10. Dziękuję Teraz to już jestem podwójnie wzruszona.
  11. U nas słonecznie było tylko rano. Teraz jest pochmurnie, zamglone i byle jak. I +5o.
  12. doberek - u nas słoneczny doberek
  13. Ślicznie dziękuję, ale jaka cena? - chyba się pomyliłaś? Przeczytałam Łyska po raz wtóry niedawno i byłam tak samo wzruszona jak w dzieciństwie. Wzruszająca historia i pięknie napisana.
  14. Najważniejsze, że dotarłaś Ogrzej się i odpocznij!
×
×
  • Create New...