Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
  • Posts

    33343
  • Joined

  • Days Won

    63

Everything posted by jola&tina

  1. Proszę 42, 43 , 45, 47 Będę śledzić do końca, bo nie za bardzo pamiętam o co tutaj chodzi
  2. Uwaga, uwaga!!!!! Tutaj zapala się czerwone światełko! Właśnie z tego powodu przed laty zostałam wyproszona z wątku. Twoja sytuacja na wątku jest inna, ale....... W każdym razie trzymaj się Czyli nie jest to sytuacja "sprzed wielu lat", ale nadal aktualna.
  3. A powinna być! Wystarczyłoby, żeby Dora napisała "Tak, zgadzam się". Bez dziękuję, cieszę się - bo to tutaj nie potrzebne. To tak, jak gdyby ktoś przyszedł na wątek i zadeklarował 450 zł miesięcznie a Dora autorytarnie powiedziała "nie zgadzam się, zbierajcie dalej deklaracje 450 zł na tego kota". Zabieram tutaj głos nie bez powodu, bo przed laty Dora zrezygnowała z mojej (i nie tylko mojej) dalszej pomocy. Dlaczego? - bo tak postanowiła i już Tzn płać i cicho bądź!!! Poker, w Tobie tylko nadzieja, bo chyba tylko Ty chcesz uzdrowić sytuację na tym wątku i masz pomysł, jak to zrobić.
  4. Dziękuję za potwierdzenie. Ja co prawda sprawdziłam, że odebrałaś, ale to miło usłyszeć od Ciebie Pozdrawiam
  5. Dziękuję za informacje. Cieszę się, że paczki docierają
  6. U nas dzisiaj też cały dzień było ponad 10o - oczywiście +. Wiosna
  7. Dziękuję za wiadomość. Pozdrawiam
  8. Dlaczego koniec? Myślałam, że do 14-tego.
×
×
  • Create New...