Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
  • Posts

    33345
  • Joined

  • Days Won

    63

Everything posted by jola&tina

  1. Jak poczytałaś, to już wiesz, co Cię czeka. Szykuj pudło
  2. Może być pocztą może być inpostem, Każde Wasze życzenie jest dla mnie rozkazem Umówimy się jeszcze po zakończeniu bazarku.
  3. Po pysznościach czas na odpoczynek - ślicznych snów życzę
  4. Nic mi się dziś nie rymuje, ale tost bardzo smakuje
  5. Ja też, chociaż u nas tylko -5o
  6. Już na koncie Dziękuję bardzo
  7. Słoneczne poniedziałkowe dzień dobry!
  8. Tak, dobra niedziela dziś była
  9. Jak u Was? Da się przejść na piechotę do Szwecji?
  10. Smok bardzo się ucieszył, że go tak doceniasz Ja też się bardzo cieszę i dziękuję i zapisuje!
  11. u mnie tesz jusz, ale nie wiem ile.
  12. Nastrój poprawiony Zjadłam małe pianki, bo misiów mi szkoda jeść.
  13. Lajków już brak a wszystko (i wszyscy ) do zalajkowania.
×
×
  • Create New...