[quote name='Ayame Nishijima']Tak, to by było miłe podziękowanie.
Jest tylko jedno poważne ALE: trwa już konkurs i licytacja, ludzie wpłacili pieniążki własnie na wybór IMIENIA.
Bardzo nie fair byłoby tyeraz się wycofać.
Powiem szczerze - myślałam cała noc jak to zrobić, by nikt nie został oszukany.
Moja propozycja jest taka: Aganilas wpłaciła dużą kwotę, jednak nie zastrzegała się, że pod warunkiem nazwania psa "Tadziem". - co jest tym bardziej miłe z Jej stropny i tym bardziej zasługuje na pochwałę, że nie chciała nic w zamian. Uwzględnijmy zatem propozycję "Tadzio" w bazarku imiennym z informacją dlaczego takie imię dołącza do konkursu i dajmy na to imię tyle głosów poparcia ile ma w tej chwili najwyżej punktowane imię. Dajmy szansę "Tadziowi" bez autorytarnego odbierania szansy nadania własnego imienia tym wszystkim, którym ją obiecaliśmy.
Wiele osób już zaangażowało się w "chrzciny", nieuczciwe byłoby wykluczenie ich teraz z tego procesu.
Jak myślicie?[/QUOTE]
myślę, że to dobra propozycja :)