[quote name='ania68']ajw, pieniądze na wyróżnienie Dziadulka przesłałam i są już na Twoim koncie. Dziękuję :)
Pani, która jest zainteresowana adopcją Mimi, zrobiła sobie wakacje w pobliżu hoteliku, i codziennie przyjeżdża do niej, aby się lepiej zapoznać. Marta nie ma zastrzeżeń. Jeżeli nic się nie zmieni, to Mimi pojedzie do domku :)[/QUOTE]
oby się wszystko dobrze udało :)