Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. poprosiłam aby przekazać dla Dropsika moją wpłatę jednorazową z wątku Grysia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246001-GRY%C5%9A-ju%C5%BC-nie-biedne-psie-istnienie-opu%C5%9Bci%C5%82-schron-i-socjalizuje-si%C4%99-w-cudnym-BDT[/url] który znalazł wspaniały BDT
  2. Grysiu wspaniałe wieści :calus::Cool!: Jeśli mogę prosić o przekazanie mojej wpłaty dla Dropsa z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-DROPS-za-kilka-dni-na-ulicy-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-ani-miejsca-dla-niego?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-DROPS-za-kilka-dni-na-ulicy-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-ani-miejsca-dla-niego?[/URL] tak mało ludków u niego :-(
  3. Mogę prosić o numer konta wrzucę skromny grosik dla Dropsika chociaż wiem że to kropelka w morzu potrzeb :-(
  4. Poproszę numer konta dorzucę grosik dla Chłopczyka :smile:
  5. Barb pozwolę sobie wysłać do Ciebie PW może jakoś uda się razem wybrać do schroniska :roll:
  6. Dojeżdżam do pracy do Przemyśla busikiem więc nie mam tu samochodu :sad: a myślałam żeby popołudniu w tygodniu jakoś się wybrać. A jakąś komunikacją typu autobusy busy ciężko się tam dostać? Piesek to Kalmar :loveu:
  7. Witam wszystkich! cieszę się że znalazłam ten wątek :) nie za bardzo potrafię się poruszać po tym forum :oops: zależy mi na tym aby się skontaktować z osobami które jeżdżą do schroniska. Bardzo leży mi na sercu jeden psiak jeszcze nie wiem jak mu pomóc ale chciałabym przynajmniej coś więcej się o nim dowiedzieć... może mogłabym z kimś się zabrać do schroniska i zrobić jakieś nowe zdjęcia i go poogłaszać
×
×
  • Create New...