Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. Bunia jak to starsza pani zawsze coś jej dolega. Wizyty u weterynarza mamy co dwa tygodnie. Ale jest nieźle poza momentami kiedy trzeba za takie wizyty płacić. Ostatnio nie smakują jej puszki kocie (bo nie ma już zębów) i życzy sobie puszki psie, najlepiej z sosikiem i tłuszczykiem. Oczywiście inne koty maja odrębne zdanie w tej sprawie. Jeszcze trochę i dojdziemy że każdy będzie miał "swoją" puszkę. Mają około 10lat. Z czego Betti wydaje się być starsza. Niestety są nienauczalne. Jedynie co opanowały do perfekcji to znajdowanie najsłabszych stron ogrodzenia aby uciec. Zabranie ich do domu wiąże się z zasikaną podłogą a czasami i kanapą. I nie jest ważne ile razy na godzinę mają spacery. W nocy za to do samego świtu szczekają jak opętane. O reszcie zalet nie wspomnę. A przy okazji pozdrawiamy wszystkich czytajacych
  2. A czy masz jakieś zdjęcie bez smyczy i nie stacjonarne? :-) Np jak biegnie, idzie, kopie ... :-D I chyba coś słyszałem o fryzjerze ale na starość różne rzeczy słyszę..... :-D
  3. No, nie wiem. Muszę to przemyśleć. :)
  4. Docierają. Sprawdzone. Jedno drugiego nie wyklucza. To się nazywa uczulenie krzyżowe. Jest, długi bambus. Pomaga na uczulenie kontaktowe. Ja takiej nadziei nie mam. Najpierw padało i nie można było kosić trawy, a teraz trawa się mści i nie mogę skosić. A trawa urosła niemal do pasa. Jak żyć?
  5. Teraz pylą trawy i zboża to w sumie nie trzeba chować. Swoją drogą będzie fajnie, moje wyjście na dwór jako rasowego alergika w tej chwili to połączenie cieknących, zaczerwienionych oczu, cieknącego nosa i kichania co 10 sekund. Chyba będę specjalnie stawał obok mądrych w sklepie bez maseczek. I nawet nie będę się krępował. To będzie ciekawy czas.... :-D
  6. Z ciekawości zapytam, ta pralka w pokoju po lewej stronie Gajki mnie intryguje. :-D A Gajka ma krawat nieuczesany..... :-)
  7. Skoro jesteś ostrzyżony, to znaczy że ciałka przybyło jak pisała Aska7 :-D I już wszystko jasne :-))))
  8. Pytasz się o Gajkę czy o Radka?
  9. Powinniśmy byli odrobaczyc z końcem kwietnia ale nie było środków. Za to dokonaliśmy odpchlenia i przeciw kleszczom bo sporo ich po takiej lekkiej zimie. Dług w lecznicy już dawno jest po terminie, ale cóż można zrobić jak się nie ma. Coś tam staram się spłacać. I ważne że nie rośnie. Nasza Banda się mocno skurczyła więc już wydatki maleją. Niedługo leciwa kotka Bunia od nas też odejdzie bo słabnie w oczach. Na razie seria zastrzyków pomogła. Z frontu pozdrawia Banda :)
  10. Tego nie wiem. Nie sprawdzałem w trakcie spotkania z Radkiem :)
  11. Też to zauważyłem. A potem myślałem że podpis pod ostatnim zdjęciem jest do tego zdjęcia. Mi generalnie to pasuje :)
  12. Radek mi wyszło statystycznie że jesteś pół rodowodowy. :)
  13. Właśnie na na taką wygląda :-) Podoba mi się :-)
  14. Czy Iguś biega za rzuconą piłką?
  15. Na tym zdjęciu dolnym z łąki widzę wyraźny brak zaufania do Gajki. Ta ręka..... nie jest bez powodu. :-)
  16. Super zdjęcie! (gdyby jeszcze tej smyczy nie było....)
  17. I bardzo zapraszamy na bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/351775-przedłużony-czarne-białe-czy-w-kolorze-na-pokrycie-długu-dtmestudio-do-10-maja-2100/page/9/?tab=comments#comment-17610849
  18. Wpływy: Agniwszka103 10zł zuanna 20zł Aldrumka 76zł (cześć bazarek dla dzieci) Radek 10zł Aldrumka 32zł (cześć II bazarek dla dzieci) Aldrumka 115 (bazarek czarne białe) Agniwszka103 10zł (dzisiejsze) zuanna 20zł (dzisiejsze) W sumie wpłynęło: 293zł W tym czasie niestety wydaliśmy 358,69 Czyli: -1450,77+293-358,69=-1516,46 i to jest stan na chwilę obecną. No cóż...
×
×
  • Create New...