Kochana ta Melusia. Cudowny domek będzie mieć z niej na pewno dużo radości, może te telefony o Suri będą dobre dla wszystkich trzech dziewczynek-Suri,Suzi i Meli :-)
Mam nadzieję, że dzisiejsza noc minęła dużo spokojniej i malutka dochodzi do siebie! Fajnie, że jest odzew z ogłoszeń dla Suri, może i Suzi skorzysta i szybko zmieni adres na ten docelowy :-)
Oooo to oby szybko zadzeonił wymarzony, wspaniały i mądry domek :-) zarówno dla Suri jak i Suzi. A ciachać dziewczybki trzeba szybciutko to dojdą do siebie :-)
Tak, pierwszy bazarek była dla tej szorstkowłosej suni, ale ponieważ ona już w domku, to może być dla Sary :)
A drugi bazarek był dla Malwinki, Pucka i Hugo, bo mają ogromne długi, więc zrobię dwa przelewy, żeby było wiadomo co dla kogo :)