[quote name='fattyciak']Oj to patrzenie po łapach... odnośnie pieska znajomego, też wszyscy wyrokowali jaki będzie wielki, bo łapy grubaśne, tymczasem 8 letni w tej chwili piesek jest niskim ale masywnym kurduplem, o szerokiej klacie i krótkich łapach, grubych jak pniaki.
To nie komentarz do psa, nie wiem gdzie to wsadzić, ale muszę, no muszę!!
[TABLE="width: 588"]
[TR]
[TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"][FONT=inherit]-Chciałam zamówić pluszowego pieska rasy Warneńczyk - mówi klientka
-Warneńczyk? - dziwuje się bardzo
-Tak, Warneńczyk - klientka przewraca oczami
-A to nie był jakiś król czasami? - mrugam ja swoimi, bo cosik z lekcji historii mi sie przypomina
-Warneńczyk to jest taka rasa psa proszę Pani! - prycha kobieta z wyższością a mnie coś świta...
-Czy te pieski są duże, czarne z biało brązowymi znaczeniami i klapniętymi uszami?- pytam , opisując Berneńskiego psa pasterskiego, zwanego w skrócie Berneńczykiem[/FONT]
[FONT=inherit]
-Tak, to są własnie Warneńczyki! - klientka sie ucieszyła, że wreszcie ciemna masa załapała o co chodzi
-Czasem nie... Berneńczyki?
-Nie! Warneńczyki! sprawdzałam na internecie![/FONT][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]
:roflt::roflt::roflt: