Jump to content
Dogomania

maxishine.

Members
  • Posts

    4196
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maxishine.

  1. Ale z tego co wiem, rozum i mózg chyba mają?
  2. maxishine.

    dubel

    dubel
  3. cześć PP ;)
  4. Czekaj, ten link który mi dałaś na PW to kto? Ty?
  5. maxishine.

    dubel

    dubel
  6. Ja nie stoję na środku chodnika, tylko schodzę na bok, sadzam psa na trawie, a sama stoję jeszcze na chodniku.
  7. NIe o to mi chodzi. Chodzi mi o to że mogliby nie rozpraszać psa, wziąć na psa w drugą rękę tak aby nie miał kontaktu z moim. Albo nie puszczali swojego do mojego. Czy proszę o tak wiele? Ja nie podchodzę ze swoim psem do ujadaczy, do płochliwych psów i do tych co widzę że właściciel ćwiczy. ;)
  8. Skoro na fejsie jest więcej zdjęć to ja poproszę na PW link. Mam smaka na te wszystkie cudne zdjęcia :razz:
  9. Oj, nieładnie jest tak mówić o pinczerkach. A JRT toż też szczur? :mad:
  10. No sory, ale ja na ulicy też pracuję z Figą, tzn. na widok psa sadzam ją i ma być spokojna i nie rzucać się szczekiem do psa. I bardzo nie lubię jak ktoś leci na nas z psem, albo zaczyna cmokać na psa, albo pozwala swojemu psu przywitać się z moim, kiedy ja nie chcę.
  11. maxishine.

    dubel

    dubel
  12. maxishine.

    dubel

    dubel
  13. To wrzucaj w google album, dawaj pokaż obrazek, bierz link i dawaj tu ;) Ja tak robię i jest okej. :D
  14. Masz stronę hodowli na FB? Chętnie polubię ;)
  15. Podbijam [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/10491266_1437293426555156_7453299666432946253_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t1.0-9/10494568_1436190356665463_5227628314525164617_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10402541_1439021186382380_5604753708962882032_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/15194_1436189433332222_2233112895985345942_n.jpg[/IMG]
  16. Hej że się spytam, ten mastif (nie mogę imienia zapamiętać :evil_lol:) to wiążesz z nią hodowlę??
  17. Mam nadzieję że to nie był wystawowy psiak bo to byłaby totalna klapa :roll: Niech zdrowieje ten śliczny PON, :D
  18. maxishine.

    dubel

    dubel
  19. A co to za choroba? ;)
×
×
  • Create New...