Talia żadne velvety ;) gładka sierść :diabloti:
PP- tyle zachodu to aż niema ze szczurkami ;)
Byliśmy na noc nad jeziorkiem u znajomych... i Leda potrafi pływać?:multi: wyglągała jak moje pływające szczurki podczas kąpieli:D ale szło jej fajnie ,sprawnie,, nie wskoczyła bez paniki a po prostu przeszła na głębiny:loveu: aparat został w domku bo sądziłam że będzie niepotrzebny a tu byłyby takie piękne fotki:mad: były psy bardzo blisko nas Ledzin nakręcona ale bez żadnych histerii także byłam wręcz dumna :) Dzieciaki znajomego ją pokochały jak i sam znajomy zmienił zdanie o mojej wariatce ;) spadam bo chyba znów tam dziś jedziemy i chyba przydałoby się jakoś konkretniej przygotować ;)