[quote name='Ty$ka']Ej, ale akurat kundelki to wielki misz-masz jeśli chodzi o wygląd :)[/QUOTE]
No niby tak, ale ja i tak wolę rasowce z wyglądu :) Wiadomo co z nich wyrośnie :)
Chyba, że znajdziesz mi kundelka, który wygląda jak dog niemiecki- wtedy możemy podyskutować... :diabloti: