Jump to content
Dogomania

trabeska

Members
  • Posts

    1054
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by trabeska

  1. [B]Laylachihuahua [/B]przepiękne wszystkie te obróżki robione przez Ciebie :)
  2. trabeska

    Diabły dwa.

    A u nas wiosna normalnie :loveu: Wczoraj świeciło słońce, dzisiaj też :) nawet o 7 rano były tylko -3* :) Fajnie się szło do szkoły i jeszcze wszędzie jak zwykle pełno saren :evil_lol: A Diabły dwa wygrzewały się na słoneczku na dworze przed drzwiami :) :loveu:
  3. Ja to bym od razu coś wybrała, nie rozumiem dlaczego niektórzy mają z tym taki problem :D
  4. Nie możesz się zdecydować na firmę czy na wzór? :)
  5. Ale Miśka ma ogon łysy :D Ona zawsze jest tak na bardzo krótko obcinana? :lol: Oo, a to czemu im chyba nie zamówisz? :)
  6. Ona wciąga śnieg? Czy to nie śnieeg?... :diabloti: A ja Ci nie przeleje pieniędzy, bo sama mam chęć coś kupić psom c:
  7. trabeska

    Diabły dwa.

    Hahaha, no niestety :evil_lol:
  8. Ale świetne fotyy! :loveu: Widzę, że macie 'trochę' śniegu :P U mnie już prawie nic nie ma i słońce świeci :loveu:
  9. Też się właśnie zastanawiam jaka maszyna będzie idealna do szycia obróż :) Więc dołączam się do pytania [B]Bolsbokser [/B]​;) Bo moja mama też ma maszynę, ale boję się, że ta maszyna nie da rady i jeszcze w niej coś zepsuję :eviltong:
  10. trabeska

    Diabły dwa.

    [quote name='faith35']Mi zawsze fot jest mało :D[/QUOTE] A no chyba, że tak :eviltong: Dzisiaj była u nas moja siostra z Szarką i miałam zrobić psom wspólne foty, ale mi się nie chciało :eviltong: Zresztą mój brat narzeka, że ciągle rozładowuje baterię w aparacie :eviltong:
  11. Ale fajne kociaki :) A walki psów jeszcze lepsze :loveu: Ale ten Rysiu malutki jest w porównaniu do Dory :)
  12. Świetnie wygląda w tych juliusach :)
  13. [quote name='Talucha']Ooo ktoś mnie tu kojarzy :evil_lol: [/QUOTE] Pamiętam z photobloga :D A jeśli chodzi o 'moje' dziki, to mi dwa lata temu zryły podwórko :mad: A sarenki poobgryzały zieleniaczki. Moja mama była nieźle wkurzona :evil_lol: Ale na szczęście już nie mamy takich 'niespodzianek' na podwórku i ten cały zwierzyniec trzyma się dalej od naszego domu :lol:
  14. Tak właśnie coś kojarzyłam, że stamtąd skąd Talucha :)
  15. Hej :) Fajne maleństwo :) Już nie raz podglądałam Waszą galerię, ale się nie ujawniałam :razz: Ooo, znad morza jesteście? :razz: To tak jak ja ;)
  16. [quote name='Ty$ka']E tam, bywały gorsze chwile. Głównie dla niego :diabloti:. Masz rację, ja to wiem, [B]ale jednak człowiek jak ma zbyt długo spokój to zapomina, że pies potrafi dać popalić[/B] :lol: OK, fotki już jutro :) [/QUOTE] Oj tak, zgadza się. To czekam na fotki :)
  17. [B]puchu [/B]fajna kolekcja. A ile adresówek :) Na pierwszym zdjęciu ta trzecia od prawej to jaka firma?[COLOR=#000000] [/COLOR][FONT=tahoma][B][URL="http://www.facebook.com/PawSitiveDogDesign?ref=stream"][COLOR=#000000]PawSitive Dog Design[/COLOR][/URL][COLOR=#000000]?[/COLOR][/B][/FONT]
  18. [quote name='Angi']dobra, udało mi się uzbierać forsę na szelki! :D Tylko teraz pytanie. Co lepsze dla ONka i westie? [B]Gurady czy norwegi?[/B] Bo ciągle się waham.. :P[/QUOTE] Dla jednej guardy (dla Alpiny) a dla drugiej norwegi (dla Miśki) :razz:
  19. Tak, a miałam wtedy jakieś 10 lat ;)
  20. A masz takie zdjęcia, gdzie widać każdą obrożę, smycz i szelki z osobna? :) Ale całkiem pokaźna kolekcja, fajne kolorki :)
  21. Też kiedyś chciałam się zapisać a jazdę konną, byłam w dwóch stadninach, ale powiedziano mi, że jestem za młoda... :lol: Teraz już nie uwielbiam tak koni jak kiedyś ;) Wolę psy :)
  22. [quote name='Angi']przymknęłam ją drzwiami i miotała się całą drogę po ziemi :diabloti:[/QUOTE] Hahahahahaha :mdleje: To teraz do szelek musisz jeszcze smycz dokupić... :razz:
  23. To i ja wpadam do Was :) Słodki caviś :loveu:
  24. Ahh, ja znowu się powtórzę: cudna Księżniczka :loveu:
  25. No to nieźle Cię Morus wkurzył :) Ale tak to już jest z tymi naszymi psami- raz jesteśmy z nich dumni, a raz mamy chęć je udusić (ja mam taką chęć często :diabloti:). Ja chcę fotki :)
×
×
  • Create New...