Jump to content
Dogomania

trabeska

Members
  • Posts

    1054
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by trabeska

  1. Bravuś jest boskii :loveu: A to oczko niebieskie Albinka wymiata :evil_lol: :loveu: Dzięki Wam, dogomaniakom, coraz więcej ras psów mi się podoba :eviltong: Doprawdy cudne masz te psiaki, fajny duet :)
  2. [B]Avocado98[/B] świetna obroża! :) Pięknie kocicy w niej ;)
  3. Ooo, to ja też czekam na fotki :)
  4. Zdrówka dla niej :)
  5. Ależ on słodki :) A klateczka rzeczywiście 'trochę' powyginana... :diabloti: Nie wykręcaj się tu jakimś tymczasowiczem... :diabloti: Pewnie Tic Taca nie karmiłaś to sobie musiał klatkę podjeść... :eviltong:
  6. [quote name='Angi']Victoria jest moim sponsorem! :loveu:[/QUOTE] Ale masz fajnie! :loveu:
  7. Hahahah :D Victoria, sorkiii :evil_lol: No ale niestety chyba już nie masz wyjścia. Musisz je jej kupić :lol:
  8. [quote name='Victoria']kupuj[B]e[/B] juliusy!!! przynajmniej alpinie bo fajnie wyglada ;P bo te są Jetsana nie? xd[/QUOTE] Widzisz Angi, już masz juliusy załatwione :evil_lol::diabloti: Nie musisz już kupować Alpinie szelek, bo [B]Victoria[/B] jej kupi :diabloti:
  9. Heej :) Cudne masz te psiaki :loveu: Uwielbiam jak ktoś ma psy 'w takich ilościach' :evil_lol: A Frotek i Hera przede wszystkim mi się podobają :) Cuda nie psy :loveu:
  10. Ale piękna Zoya :loveu: To malamut? :) A z Morusiątka taki leeeew :loveu:
  11. Aha, oki to poczekam :) Ale na prawdę bardzo piękne te obroże :) Jakie szerokości? :)
  12. Ale świetne! :) A masz zdjęcia obróż w całości? :)
  13. On jest taki biedny, zła z Ciebie pańcia, akysz! :mad: Ale ma oczęta piękne :loveu:
  14. Ona jest boska :loveu::loveu::loveu: A jakie fajne szelaski z AD :loveu: Takie malusieńkie :loveu: Fajnych macie tych sąsiadów :diabloti:
  15. Ale ta Alpina jest boska :loveu: A jak wariuje :)
  16. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/9869-Maupa4"][COLOR=#000000][B]Maupa[/B][/COLOR][/URL] cudne te obroże :) A najładniejsze to ta: [URL]http://images10.fotosik.pl/3757/5a5b3395fbb81c74med.jpg[/URL] I ta na samym dole: [URL]http://images10.fotosik.pl/3757/dd3f2bace9f3da9amed.jpg[/URL]
  17. [quote name='Aleksandra95']Zaglądamy :D trzeba poodwiedzać trochę galerie, [B]bo nauki mam już dosyć :evil_lol:[/B][/QUOTE] Nie tylko Ty :D
  18. [quote name='rashelek']Trza mieć jakiś cel w życiu :diabloti: Moim jest jeść jak górnik dołowy, [B]ale nie wyglądać przy tym jak maciora[/B] :evil_lol: Ej Milki to ja nie chcę, mam swoją w szufladzie i wystarczy :diabloti:[/QUOTE] Hahahahah :mdleje: :mdleje: :mdleje:
  19. No niby każdy kundelek jest inny, ale może też mam takie zdanie, bo nigdy rasowca nie miałam (a baaaaaaaaardzo chciałabym mieć). Teraz sama mam nawet dwa kundle. No dobra, jeden nie do końca jest kundlem :lol: Duże i krótkowłose :) Czyli dog niemiecki :loveu: Moje marzenie :loveu: Które zapewne się nie spełni. I pewnie stanie na spanielu :evil_lol: Ale tym razem oczywiście rasowym :) Albo springer spaniel angielski albo CSA :)
  20. [quote name='Ty$ka']Ej, ale akurat kundelki to wielki misz-masz jeśli chodzi o wygląd :)[/QUOTE] No niby tak, ale ja i tak wolę rasowce z wyglądu :) Wiadomo co z nich wyrośnie :) Chyba, że znajdziesz mi kundelka, który wygląda jak dog niemiecki- wtedy możemy podyskutować... :diabloti:
  21. To i ja się u Ciebie ujawniam :) Na prawdę cudne masz te psy! :loveu: A zdjęcia robisz przepiękne :)
  22. Ale fajny misio puchaty :loveu: A jakie ma szelaski fajne :)
  23. Ja też nie rozumiem jak można żyć bez słodyczy :evil_lol: Życie jest za krótkie żeby rezygnować z takich przyjemności :evil_lol:
  24. Ona jest śliczna! :loveu: Nie przepadam za kundelkami jeśli chodzi o wygląd (fakt- perełki się zdarzają. W tym Twoja Mika :loveu:). Ale Mika naprawdę baaaardzo mi się podoba! :) :loveu:
  25. trabeska

    Diabły dwa.

    [quote name='Bolsbokser']zapisuję sobie :)[/QUOTE] :) Ja też podglądam Twoją galerię, bo uwielbiam patrzeć na Twoje piękne zdjęcia i równie piękne psy na nich :)
×
×
  • Create New...