[quote name='MALWA']Przesłałaś, i bardzo dziękuję !
Niestety jestem chora drugi tydzień, i niewiele ostatnio ogarniam.
Dzisiaj uzupełniam finanse Bafika, jutro zrobię to samo na wątku Grafiego.
monika083 - 10 zł (06/12),
Dorota Ch. z FB - 10 zł (08/12),
zozola77 - 5 zł (10/12),
Za wpłaty pięknie dziękuję ![/QUOTE]
Pięknie dziękuję :)
Zdrowiej nam zatem szybciutko bo jesteś tu wszystkim bardzo potrzebna :)