[quote name='betty_labrador']no kurde wszedzie tak zimno, ja bylam rano w szoku jak wyszlam z tosca-palce mi zamarzały ! masakra.
Fajnie -przynajmniej masz w czym wybierac co do sylwka :D
trzeba sie naszpikować witaminą C i to naturalna -w warzywach głównie(papryka, pietruszka, szczypiorek, cebula, czosnek etc), i owocach (pomarancze, grejfruty, kiwi, cytryna etc), też miód i jest jeszcze cos takiego jak pyłek pszczeli ktory dodaje sie np do herbaty oraz propolis na bazie spirytusu(w aptece)- super dzialaja i wzmacniaja orgaznim ! ;) Żadna chemia :)
haha właśnie-jutro koniec świata :lol: nie moge sie doczekać :eviltong:[/QUOTE]
Wczoraj właśnie mama kupiła mi grejfruta to dzisiaj zjem ;)
Dzięki :loveu: No jutro aż strach z domu wychodzić :evil_lol: