Jak oni pięknie ze sobą wyglądają :loveu: [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/grudzien%202012%20vera%20vito/DSC_0080_zpsd672b62b.jpg[/url]
[COLOR=#000000] Szkoda , ze Bartuś vel Tolek wraca z adopcji [/COLOR]:-( Znajdzie jeszcze lepszy domek ;)
Pasuje do niej niebieski kolorek :loveu: [url]http://img820.imageshack.us/img820/8035/p1100220k.jpg[/url]
U nas jeszcze wiele rzeczy do przygotowania ... rodzice w pracy więc jutro jeszcze trzeba będzie robić ;)
[url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/hu2_zps5326da58.jpeg[/url] -super pulpit :loveu:
Dziękujemy kochane za życzenia :loveu:
U nas dopiero jutro będzie choineczka ... a dzisiaj dużo mamy przygotowań ;)
Ja dzisiaj od rana coś robię ;)
Wczoraj ćwiczyłyśmy sztuczki i skakanie :cool3:
Mam kilka foteczek Sonii w locie :loveu:
[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5795/1040894.jpg[/IMG]
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9251/1040905d.jpg[/IMG]
[IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9944/1040913.jpg[/IMG]
[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8708/1040914.jpg[/IMG]
[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5264/1040915.jpg[/IMG]