Witamy się ;)
Dziś zrobiłyśmy chyba najdłuższy spacerek od kilku miesięcy :crazyeye:
Sonia po powrocie padła na łóżko i nie chciała wstać ... tak się zmęczyła ;)
Na spacerku byłyśmy ze Scoobym , Kostkiem , Naną i Doti oraz z ich właścicielkami :loveu:
Dzięki dziewczyny za spacer :cool3:
Najpierw był spacerek po Polach Mokotowskich a potem przeszłyśmy się na torek agility <333
Sonii dobrze szło :D Musimy tam pojechać kiedy nie będzie lodu i śniegu , bo to bardzo przeszkadzało :roll:
Ogólnie spacer był suuper :multi:... było słońce , ale ręce zamarzały ...
Fotek było by więcej , gdy nie to , że baterie wysiały i zostało zrobionych tylko ok. 5 fotek :roll: