[quote name='Nanashi']Gratuluję i będziemy trzymać za Was kciuki :)[/QUOTE]
[quote name='phase']Fajnie, że będziecie brały udział w zawodach, na pewno kciuki będą trzymane. ;)[/QUOTE]
Trzymajcie , bo bardzo nam się to przyda :D
[quote name='Collie']To i my się witamy i Was sobie zapisujemy. :)
Sonia jest cudowna i powodzenia w agi![/QUOTE]
Dziękujemy i zapraszamy częściej ;)