Tak jak pisała elik, sunieczka ma nie najlepszy wzrok i do końca nie wiem czy jest głucha czy ma słuch "wybiorczy"
Jeżeli słyszy, to też nie najlepiej. Jak klaskałam jej za głową to raz ruszyła główką, ale nie wiem z jakiego powodu.
Ma też guzy na listwie mlecznej i ogólnie jest w słabej kondycji fizycznej i psychicznej.
Wzdryga się przy każdym dotknięciu i ogólnie mówiąc nie ma z nią kontaktu.
Mam wrażenie, że człowiek dla niej to zło konieczne :(
Miałam nadzieję, że wyniki krwi będą jeszcze dzisiaj, ale niestety trzeba poczekać do jutra.
Za dzisiejszą wizytę zapłaciłam 69zł.
Jutro wstawię fakturę.