Jump to content
Dogomania

danyww

Members
  • Posts

    2114
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by danyww

  1. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Lepiej, żeby pogoda nie dopisała, bo będziemy W centrum handlowym i lepiej, żeby ludzie szli na zakupy, a nie do ogródka działkować ;)[/QUOTE] No to niech leje ..bo zimno i tak ma być :razz:
  2. Żeby tylko pogoda była bo wtedy dużo ludzi wyjdzie z domów i ..może domek dla suni się pojawi. :lol: Trzymam kciuki za Rudzię. :kciuki:
  3. Oj, cieszą takie wiadomości, cieszą. :multi: Wierzę, że Dropsik kiedyś zaufa całkowicie swojemu "ludziowi". :lol:
  4. Słodzizny słodkie :loveu: Zmorki już nie "męczą"? ..i jak zdrowie Zmorki. Minęły jej te dolegliwości?
  5. :multi::cunao::cunao::cunao::multi:
  6. :loveu: ..tak długo myślał aż zasnął :lol: i bródkę ma coraz większą.
  7. Chciał się upić z powodu braku jajek? :evil_lol: Może myślał, że to ajerkoniak :diabloti:
  8. [quote name='Poker']Mała jest tak słodka ,że ja połknąć w całości można. Waży 5,100 kg.[/QUOTE] Rzeczywiście maleństwo z niej :lol:
  9. Co u Nico słychać? Fotki macie? :lol:
  10. Zaglądam czy już maleńka na miejscu ..ale chyba jeszcze jadą. :lol:
  11. Nareszcie już dzisiaj jest TA sobota. :lol: Czekamy na wieści.
  12. A to rzeczywiście wesoły autobus był :evil_lol: Też się bałam o mojego staruszka przy narkozie ale wszystko w porządku i nawet zębów nie stracił. A kamień miał straszny nie mówiąc o zapachu z japy, który zabijał.:roll:
  13. [quote name='Ada-Vebby']..ja z tym samym pytaniem ..[/QUOTE] ..ja również. Lepiej?
  14. [quote name='Saththa']Nikt nie pytał :) Na Teneryfie byłam [/QUOTE] Z piesami byłaś :cool3:
  15. Super się ogląda takie zdjęcia. Małe śliczne a Zmorka cudna :loveu: ..ale niufy już tak mają.
  16. [quote name='Pysia']Dawaj ten filmik tylko wytnij mój głos :mad: Muszę się poskarżyć! Monika ciągle filmowała i JA NIE MOGŁAM MÓWIĆ PRZEZ TO :placz: Niech mnie ktoś przytuli.... :evil_lol:[/QUOTE] To Ty tak luuuubisz mówić? :cool3: Fajnie, że z dziewczynkami nie dzieje się nic złego. :lol:
  17. Gdy oglądam te nowe zdjęcia to ciągle nie mogę uwierzyć, że to już koniec tułaczki Dropsa.:lol: Oby teraz tylko był zdrowy.
  18. Sajan jest naprawdę niesamowity.:loveu: A na ostatnim zdjęciu woła: "Mamoooo już nie mogę, zatrzymaj mnie i zabierz baterie!!!" :evil_lol:
  19. [quote name='kiyoshi']wspaniale, że TZ zadowolony:) uff...Premia potrafi się zakręcić;) też pomyślałam, że dobrze byłoby je rozdzielić...tylko gdzie?? piszesz, że kręgosłup Ci pęka...to suniaczki takie ciężkie?? Pysiu- na jutrzejszą wizytę Promocji musimy nazbierać...może z kąta Fraszki uda się coś przeznaczyć, malawaszko? ciekawa jestem też co u Fraszki...jak minęła pierwsza doba u Ulki??[/QUOTE] Kręgosłup chyba dziewczynom pęka, bo one takie niskopodłogowe są ;) Sunie, nie dziewczyny.
  20. Czyli, jak na razie dobre wiadomości. Łącznie z tą, że żyjesz :evil_lol: Może ze zdrowiem bestyjek nie będzie źle. Jutro trzymam kciuki:kciuki: Wymiziaj Zmorkę za to, że taka cierpliwa do tych wszystkich kurdupli. Mój niuf taki nie był, ustawiał psiaki po swojemu za to kotu ustępował :roll:
  21. Dziewczyny, powiedzcie mi czy miniki mogą jeść kurze wędzone łapki? :razz: Bo jest bazarek a one wyglądają tak apetycznie; kurze łapki oczywiście nie miniki.:evil_lol:
  22. Przelew poszedł, tak jak deklarowałam, że od maja będę przelewać. :lol:
  23. [quote name='__Lara']Hehehehe :) z tej radości możecie również zakupić sobie nowe kolczyki :evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242917-Wiosenna-kolczykomania-ZAPRASZAM-!-dla-Paury-do-13-05-g-20-00?p=20797783#post20797783[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] ...i flaszeczkę :drinka:
  24. [quote name='Pysia'] Sunie jeszcze nie u mnie. Trochę pospałam zbyt długo po nocnej zmianie. TZ wyłączył budzik abym odpoczęła. On nadal nic nie wie :oops:[/QUOTE] Pysiu, mam nadzieję, że żyjesz :diabloti: bo wiesz ..te nasze fiołki by się zmarnowały :evil_lol:
×
×
  • Create New...