Witam wszystkich. :lol: Chciałam się przedstawić bo jutro razem z Puszkiem-Okruszkiem odbieram też psiaczka. Jest to dla mnie pierwszy DT. Wiem, że z Waszymi radami dam radę. Będę może trochę męcząca moimi pytaniami ale liczę na Waszą cierpliwość i wyrozumiałość.
Obecnie mam 12-to letniego sznupka mini i 13-letniego, czarnego kota. Poprzednio miałam też sznupka, który żył tylko 11 lat i nowofundlanda, którego ściął zawał w wieku lat 6 lat.
Gdzieś miesiąc temu znalazłam ( jak się później okazało 10-cio letnią) sunię sznaucerkę. Po pięciu dniach odebrali ją właściciele ale dzięki temu, że ogłaszałam małą zobaczyłam ogrom psiaków, które potrzebują pomocy. No i "dojrzałam" całkowicie do tego żeby stworzyć DT.
No i to na razie tyle. Jeżeli macie jakieś pytania to z chęcią na nie odpowiem.:-)
p.s. Mieszkam w Gliwicach