Jump to content
Dogomania

danyww

Members
  • Posts

    2114
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by danyww

  1. :loveu: Pierwsze zdjęcie: "Powiem Ci coś do uszka. Robią foty." Drugie: "No to pozujemy" Trzecie: "Chyba się udało" ;):lol: Superaśne piesy :loveu:
  2. Boli, oj boli serce widząc takie bidulki. :-( Ty jej pokażesz co znaczy głaskanie i z pewnością po jakimś czasie to polubi. Nawet sobie nie potrafię wyobrazić, jak psiak może nie znać co to głaski i mizianko.:shake:
  3. [quote name='AnkaG']Ech no problem w tym, że przy wątrobie jak poczytałam mało białka, dużo węglowodanów. A na hemoglobinę czerwone mięso ale przy wątrobie nie wskazane. Kurde co dobre na hemoglobinę to niedobre na wątrobę. Moje rano jedzą gotowane - dużo warzyw, kasza i mało mięsa a po południu suche (royala ligt). Pilnuję by nie tyły. Czyli dla wątroby ok. Kajci teraz zamiast suchego dajemy chudy biały ser, żółtko i zieloną pietruszkę. Od jutra jeszcze dodamy glukozę na wzmocnienie. To wet w zeszłym, roku zalecił i teraz będziemy znowu podawać przez jakiś czas. Zaznaczam, że to nie moje pomysły tylko weta. A Kajcia biedna - taka otępiała chodzi. Tak jakby ją raptownie demencja starcza dopadła. :( Nie cieszy sie, nerwowo krąży, bez przerwy chodzi do miski z wodą, zagląda o jedzenie. Ale przynajmniej ze schodów tak nie spada. Ożywia się na spacerkach ale to tez nie to co było. :( Jedyny plus, że ona żarta więc szamie wszystko co się jej daje. :)[/QUOTE] U mojego 13latka też się zaczyna coś dziać z wątrobą :shake: więc pilnie czytam co na ten temat piszesz. Na razie wetka kazała podawać przez 2 miesiące Essentiale Forte i za trzy tygodnie idziemy do kontroli. A o kotka zdrowie dalej walczę. :-( W piątek (bo zostały odstawione sterydy) okaże się czy organizm znowu zacznie zabijać krwinki (u niego jest agresja autoimmunologiczna)
  4. [quote name='Saththa']Zdjęcia wstawiłam :lol: i nic? a potem jęczą duszyczki, ze zdjęć nie ma :lol:[/QUOTE] Zdjęcia od razu obejrzane ..i dobrze wiesz, że masz śliczne psiaki. :lol: Kto by pomyślał; taka łasa na pochwały :evil_lol: A zdjęć i tak mało :eviltong:
  5. Zapraszamy na Bazarek dla Messiego :lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244265-Mn%C3%B3stwo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Messiego-wyci%C4%85gni%C4%99tego-z-ma%C5%82opolskiej-mordowni-KT-do-20-06[/url]
  6. Dziewczyny zajrzyjcie na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244265-Mn%C3%B3stwo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Messiego-wyci%C4%85gni%C4%99tego-z-ma%C5%82opolskiej-mordowni-KT-do-20-06[/url] Dziękuję :lol: Sorry, Monika, że ja tutaj agituję.:oops:
  7. Fajnie, że dziewczynki się przyzwyczajają do swoich nowych człowieków. :lol:
  8. "Nie rycz mała, nie rycz" ;) :nono: :calus: Będą miały dobrze. :lol:
  9. [quote name='Pysia']Zadzwoniłam :) Powiec Izie ze jej nakopie ona wie po czym ;) I wie za co :) Ciekawe czy Ci powie :evil_lol:[/QUOTE] Powiedziała, powiedziała! Iza mamusi wszystko mówi ..no prawie. :roll: I też jej nakopie :mad: :p
  10. [quote name='Pysia']Kuna no czas mi się skurczył masakrycznie. Kogoś do wizyty p/a pliss w Katowicach Ligocie! Nie dam rady teraz na necie siedzieć i szukać buuuuuuuuuuuuu![/QUOTE] Pysia!!!!! DZWOŃ DO IZY !!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Może Fraszka ma tak jak moja Majka. :cool3: Ona miała cieczkę ponad miesiąc. A przy sterylce okazało się, że ma ładną macicę.:lol: Nie martwcie się.
  12. Dobrze, że wszystko dobrze. :lol: Też teraz trzymam za gojenie
  13. Cieszą bardzo takie wiadomości :lol: Coś mi się wydaje, że wkrótce w łóżeczku spać będzie :p
  14. [quote name='malawaszka']Danusia a co mu jest?[/QUOTE] Bardzo silna anemia i nie wiadomo co jest powodem. Wszystkie wyniki krwi to połowa najniższych wartości. Żadnych krwotoków wewnętrznych, nie ma białaczki, nie ma AIDS kociego. Miał rtg i dwa usg. Mam go odebrać o 19 a i tak nic nie będzie wiadomo. Dopiero jutro ponowne badania. On się cały czas dobrze czuł, dopiero wczoraj zauważyłam, że ciężko dyszy no i zaczął płakać po kociemu. Pił i jadł cały czas.:shake:
  15. Dzięki dziewczyny. Dżafar teraz został w lecznicy bo będzie miał przetaczaną krew a i tak nie wiadomo czy przyniesie to jakiś efekt. :-( [B]Pysiu[/B], sorry, że na tym wątku o moim kotku ale jestem załamana.
  16. Pysiu, moja córka zrobi wizytę. Napisz do: Iza i Avanti. :lol: A ja dzisiaj walczę o życie mojego 14 letniego kocurka. :-( Trzymaj kciuki.
  17. Może nie będzie tak źle z psiurami i Twój TZ Cię nie :2gunfire: Czyli Niunia będzie wychowywać szczylka :lol:
  18. Dobrze by było żeby już Sajan do swojego domu poszedł bo znowu będzie ciężko i jemu i Tobie. :cool3: A ten dziadunio jakiej jest wielkości? Bo na zdjęciach wyglądał na dużego i taaaaaki smutek straszny u niego był
  19. [quote name='malawaszka']Dziś fajna pogoda i Figa z Fidem na podwórku urzędują, Figa spała z pancią, Fido jeszcze upierdliwy z amorami, ale już coraz bardziej mu przechodzi więc niedługo będą mogli się całkiem skupić na zabawie :)[/QUOTE] Czyli Figunia się powoli zadomowia :lol: A Ty już lepiej? :glaszcze:
×
×
  • Create New...