[quote name='Zofija'] Rikuś jest na dt u Pani, która: najpierw zadeklarowała bezpłatne dt, potem , ze jednak płatne. Teraz , ze mam o psie nie pisać skoro nie daliśmy pieniędzy......Bo to nie mój pies....[/QUOTE]jeżeli tak wypowiedziała się Pani u której jest psiak to jest to trochę jednak dziwne .Chyba że nastąpiło jakieś nieporozumienie które dla dobra psiaka powinno się wyjaśnić