Jump to content
Dogomania

1izabelka1

Members
  • Posts

    984
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 1izabelka1

  1. niedziela dla dziewczyn na pewno nie była nudna :) super że się tak mogły wyszaleć
  2. ale on piękny [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a025.gif[/img][/url] mam nadzieje że nie będzie długo szukał swojej rodziny
  3. dużo szczęścia i miłości w nowym domku dla dziewczynki :)
  4. pogryziona łapa jak najbardziej do leczenia ,ale co do reszty trzeba dać mu po prostu trochę więcej czasu ,tak mi się wydaje
  5. nie doszukujcie się na siłę różnych chorób ,pies jest dopiero co wyciągnięty ze schronu musi się przystosować do nowego miejsca , jedzenia itd początki przeważnie są zaskakujące ,rozwolnienia i cuda na kiju dajcie mu czas na klimatyzację ,
  6. to czekamy na sesję spacerkową :)
  7. też się dziwię ,może ludzie boją się takich większych psów .Trzeba jednak mieć nadzieję że znajdzie się w końcu ten dom
  8. śliczna chudzinka [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/d078.gif[/img][/url]
  9. no tylko miziać , niedźwiadka puchatka :)
  10. czy ktoś w takiej sytuacji napiszę jeszcze jak psina sobie dalej radzi ?
  11. powalające zdjęcie [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/d078.gif[/img][/url]
  12. [quote name='nazgula']Ja przyzwoite zdjęcia mogę zrobić dopiero w maju:P moja lustrzanka dopiero wtedy wróci do domu;). [/QUOTE]zdjęcia mogą być obojętnie jakie ,wstawiać jakie wyjdą bo my ciekawe chłopaka [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/img][/url]
  13. czytałam ,tylko że nachodziłam się po wetach ze swoimi tymczasami i różnie to bywało , u jednego przyprowadzona przeze mnie zagłodzona sunia nie została nawet osłuchana nie którzy po prostu podchodzą do swojej pracy rutynowo .Pisze ze swojego doświadczenia i po prostu martwię się o chłopaka .Najważniejsze że już nie w schronie bo tam by raczej nie przeżył
  14. myślicie że karma na wątrobę pomoże w biegunce ,dłuższa biegunka wykończy tego psa może choć węgiel podać
  15. on się odwodni jeżeli dalej będzie tak się załatwiał ,to go dodatkowo osłabi
  16. kurcze psina dobrze nie wygląda
  17. dziękuję za powitanie ,będę zaglądać na kawkę :) moja siostra lubi te wielkoludy dzięki temu że mieli takiego domownika ja miałam przyjemność nie raz miziać na żywo wielką stopę :)
  18. [quote name='Zofija'] Rikuś jest na dt u Pani, która: najpierw zadeklarowała bezpłatne dt, potem , ze jednak płatne. Teraz , ze mam o psie nie pisać skoro nie daliśmy pieniędzy......Bo to nie mój pies....[/QUOTE]jeżeli tak wypowiedziała się Pani u której jest psiak to jest to trochę jednak dziwne .Chyba że nastąpiło jakieś nieporozumienie które dla dobra psiaka powinno się wyjaśnić
  19. witam wszystkich serdecznie, pozwolicie że trochę was po podglądam :) ja bardziej Charciara ale Dogi to bardzo słodkie psiaki:)
  20. jeżeli Pani już od początku robi problemy , to dalsza współpraca może okazać się dosyć trudna nie wiadomo czy w ogóle zobaczymy jakieś zdjęcie
  21. z tego wychodzi aby z Panią na przyszłość nie współpracować
  22. a którego Pan polubił ?:) czy jest mu to obojętne
  23. do zdjęć to się oni nie przykładają , wydaje się jak by to był borzoj
×
×
  • Create New...