Jump to content
Dogomania

1izabelka1

Members
  • Posts

    984
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 1izabelka1

  1. [quote name='słodkokwaśna'] Wieczorkiem nowe zdjęcia i marzenia.....[/QUOTE] i niech się spełnią [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c014.gif[/img][/url]
  2. ależ ze mnie ciemna masa , no wiadomo że Denzelka [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c031.gif[/img][/url]
  3. ale kręcą :) toż to zwariować można [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a136.gif[/img][/url] , którego pręguska już zna [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c024.gif[/img][/url]
  4. [quote name='AMIGA']Na którym zadku tak sie dorobiłaś? :mad:;)[/QUOTE] [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c008.gif[/img][/url]
  5. no cóż , myślę i trzymam kciuki dalej
  6. ładnie pańcie sprowadzili do poziomu :) rośnie chłopak jak na drożdżach
  7. [quote name='Ati']zreszta w sumie najwazniejsza wysokosc w klebie [/QUOTE] a czemu to jest najważniejsze ? piękna Lady łobuziara :) Dagmara jak postępy w socjalizacji ?
  8. sam niech się uwiąże i pilnuje swojej posesji [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a043.gif[/img][/url] a potencjalny domek się nie odzywa ?
  9. ale pięknie chłopak wyrósł , dużo szczęścia w nowym domku Merlinku vel Glucie:)
  10. to ci wieści tylko się cieszyć ,to jednak Denzel chyba jako pierwszy przetarł szlaki dla pozostałych chłopców najwyższa pora :)
  11. [quote name='wilczy zew']nie powinno ją boleć,pewnie płacze bo nie wie co się z nia dzieje[/QUOTE] pewnie tak bo przecież jest na przeciw bólowych , no nic czasu trzeba ale sierotka straszna z niej
  12. wreszcie się położyła , ale tak płacze cały czas że się serce kroi [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5210/dscf6075c.jpg[/IMG][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/609/dscf6076m.jpg[/IMG]
  13. zaraz po sterylce nie opuszczam psa na krok , jak tylko dojdzie do siebie to kaganiec nie będzie potrzebny
  14. no przed nami właśnie ,wstała i wyobraźcie sobie że pomalutku skierowała się do drzwi poszła zrobić siusiu ale teraz jest problem bo stoi i nie wie jak się położyć :(
  15. trzeba dać spokój ale to nie wystarczy , trzeba psa przenieś z samochodu i przy próbie wstawania też trzeba przy nim być . Z poprzednimi suniami nie było problemu a Sonia mnie capnęła więc wolę nie ryzykować
  16. Sonia mnie nauczyła że nie można ufać całkowicie psu po narkozie
  17. my już po akcji , wszystko poszło dobrze teraz najgorsze dwa dni , trzęsie ją bardzo i płaczę biedulka cały czas [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/5927/dscf6062i.jpg[/IMG]
  18. no szkoda , szkoda taki chłopak fajny , zresztą jak wszystkie te piękności
  19. Elizo a Biszkopcik czasami nie zostaje na stałe w domku tymczasowym ? Jedziemy rano z Sarą , już trzęsę portkami
  20. proszę się nie śmiać z Merlinka [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/boese/e040.gif[/IMG][/URL] chłopak jest i już , jedno jajeczko było ? było , siusiorek jest ? jest , a że się jakiś tam mały jajniczek zaplątał oj tam oj tam :) daria jak by tak Panu dali to co Merlinkowi wycieli to pewnie by zszedł chłopina z tego świata :)
  21. miło widzieć chłopaka , wygląda na zadowolonego :)
  22. a na kogo się chłopak tak wydziera :)
  23. to ci historyja [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/c020.gif[/img][/url] , pierwszy raz się z czymś takim spotykam . najważniejsze żeby teraz chłopak doszedł do siebie pierwsze dni po zabiegu są najgorsze ,mnie to też czeka nie długo , znaczy nie mnie tylko Sarę [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/img][/url]
  24. wysoko -białkowa podobna dodaje psom sporej energii żeby ci chłopak chałupy nie rozniósł :)
  25. białasek i cała reszta cudne psiaki , niech szybko znajdują nowe domki :)
×
×
  • Create New...