[quote name='biscuit'];)
Zależy, co rozumiesz pod pojęciem na poważnie. :evil_lol: Kodami html i tak dalej nie umiem się zbytnio posługiwać, nie mam też PhotoShopa, a bawię się w robienie bannerków na Dogo za pomocą PhotoScape-a, PiZap-a i Painta. Więc szału ni ma ;)
Ale jeżeli potrzebujesz bannerka do swojej galerii, to nie ma problemu. ;)
:loveu:Jeju, naprawdę? Byłabym bardzo wdzięczna, bo ja pod tym względem jestm totalne beztalencie, a że dziewczynom zrobiłaś ładny, więc tak nieśmiało pytam:p Byłabym wziebowzięta:loveu: