Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='Martuchny'][B]w lipcu ogłosimy bankructwo[/B]. proszę o bazarki, cokolwiek, nie mam pojęcia co robić, sama czekam na zdjęcia do bazarku i się nie doczekuje, pies zostanie zupełnie bez pieniędzy, a nie możemy pozwolić sobie na jakikolwiek dług!!!! [U][B]WPŁYWA TYLKO CZĘŚĆ STAŁYCH![/B][/U] [B]POMOCY![/B][/QUOTE] czy pisałaś może pw do tych co deklarowali stałe wpływy, a nie wywiązują się?
  2. a ja cały naprawdę, cały weekend myślałam o Rudim, że On taki oddany dzieciom, i że taki pies to skarb, a tu taka wiadomość!!! znów się przekonałam, że nie można tracić nadziei; jeśli chodzi o Waszych podopiecznych oraz zobowiązania, to jak coś sklecę, to na pewno % będzie dla Was dziewczyny:) dziękuję Wam za uratowanie Rudzielca:)
  3. zapisuję wątek, do przeczytania; czy sprawa jest już przesądzona, i czy do końca miesiąca znaczy do tego poniedziałku?? (pyt. a propos pierwszego postu?) już doczytałam, że jest przesądzona, ale tak myślę, żeby do przekonywania ludzi poprosić o pomoc jakichś rozpoznawalnych ludzi np. "celebrytów", telewizję do tego i może ludzi okolicznych to przekona (jak pani czy pan z telewizora coś mówi, to musi być prawda;))
  4. [quote name='andzia69']no cóż...psu krzywda się nie dzieje, ale niestety zaczęły być spięcia na linii onek i cc rezydent :( prawdopodobnie trzeba będzie psu znaleźć inną miejscówkę no i przede wszystkim dalej nie zarasta :( trzeba będzie chyba bardziej szczegółowo zająć się badaniami psa...no ale raczej cienko to widzę w tym miejscu, gdzie jest, bo pani Joasi brakuje czasu :( to tak w skrócie przedstawilam info z dzisiaj :([/QUOTE] :(:(:( szkoda:(:(:(
  5. [quote name='Beat2010']Dorcia kupiła i wysłala do Dieselka spot-on na kleszcze, wielkie dzięki, ja będe u niego w pn, przekażę relację. Niestety, znikają deklaracje spoza dogo :(, zamiast 315zł jest teraz 285zł, a od kolejnego miesiąca - 255zł, szukamy deklaracji!!!!!!![/QUOTE] ale ludzie deklarujący nie mają świadomości, że deklaracja stała do zobowiązanie długoterminowe?
  6. no wszystkie te starowinki do serca bym przytuliła;
  7. [quote name='Beat2010']Karlos jest w lepszej formie niż po poprzedniej operacji hurra! !! .za 10 dni , o ile nic się nie stanie (wiemy; że już będzie tylko lepiej) można go zapisać. Chyba pora się organizować:-).[/QUOTE] super, to najlepsza informacja dnia:) tak jak piszesz musimy się organizować, trzeba rozesłać błagania o deklaracje, nie ma innego wyjścia!!
  8. wow, chciałam przebrnąć przez wątek, w wolnej chwili, która właśnie nadeszła, a tu takie zaskoczenie, powodzenia sunieczko!!!
  9. to już jest dobry początek, musi być tylko lepiej!!
  10. [quote name='sharka']poproszę nowy nr konta :)[/QUOTE] ja też:) [quote name='Monika z Katowic'][COLOR=#0000ff][SIZE=4][FONT=comic sans ms]AGUSIAZET! Serdecznie dziękujemy za wzorowe pełnienie funkcji skarbnika Skarpety im. Talcott! [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://www.gify.org/obrazki/06/022.gif[/IMG][/QUOTE] i przyłączam się do wielkich ukłonów i podziękowań:) agusiazet, ale Ty nas chyba nie opuszczasz??
  11. [quote name='Bonsai']Spanielka nie ma jeszcze ogłoszeń. Chętnie przyjmiemy dla niej pakiet, dziękuję. :) czekam jednak jeszcze na zdjęcia od Karola, bo chyba dobrze byłoby zrobić ogłoszenia z jej zdjęciami już po strzyżeniu, a ja mam tylko przed fryzjerem ;) Ech, zawsze z tymi adopcjami gminnymi to jakiś taki niepokój... Nigdy nie wiadomo w jakie ręce trafi pies. [B]Podejrzewam jednak, że sunia w przyszłości spłodzi kolejne bezdomne zwierzęta.[/B][/QUOTE] i to jest ból, my tu wszyscy jesteśmy po to, aby ukrócić bezdomność, a ludzie rozmnażają, bo im się nie chce sterylizować
  12. może i się powtarzam, ale Bondziu jest the best:) starszy Pan na 102!
  13. no i oby sielanka trwała:) oby wszystkie wątki miały happy end:)
  14. [quote name='jolantina']Chorzy - to fakt! Ale czy można coś zrobić?[/QUOTE] dla dobra psa musimy się dowiedzieć jaka jest prawda
  15. zapisuję szczeniora....
  16. Gapciu odwiedzam Cię, kochana sunieczko;
  17. trzeba coś przedsięwziąć, nasz Oskarek za długo już siedzi za kratami:(
  18. [quote name='Makila']Najważniejsze, że doaduje się z psami. Co do opieki, to nie widzę żadnego problemu. Nie będzie on pierwszy który nie lubi żeby przy nim coś "majstrować" Co do ceny, jeżeli jest faktycznie około 12kg psiakiem, to 10zł za dobę.[/QUOTE] Makila dziękuję za obecność:) jutro dzień operacji, dużo pozytywnych myśli kieruję w stronę Karlosa:roll:
  19. a może On ma jakąś podstępną chorobę odkleszczową? a jeśli chodzi o galaretowate kupy, to mojej koleżanki sunia takie miała, to było wiele lat temu, to wiem, że miała wielotysięcznie przekroczone normy hormonów, ale jakich to nie pamiętam:(
  20. [quote name='Agata69']Oddajemy psy ludziom, a to sie kazują parapety nie ludzie. Jutro zadzwonimy znowu.[/QUOTE] no to dziś tez czekamy na informację??
  21. jak juz były dwa tel. o Gapcię, to w końcu na pewno zadzwoni ten jedyny:)
  22. napięcie sięga zenitu, chyba jeszcze nic nie wiadomo??
  23. [quote name='Maruda666']Boję się. że nie damy rady finansowo:([/QUOTE] [quote name='Doda_']Trzeba porozmawiać z makilą, musi wiedzieć że Karlos bedzie potrzebował dużej opieki pooperacyjnej. I jaka cena by byla u niej ? Czy operacja jest konieczna? z racji wieku Karlosa..........[/QUOTE] no raczej same tu na wątku nie damy rady podźwignąć tego finansowo, chyba musimy się jakoś podzielić i pożebrać o grosiczki, co??
×
×
  • Create New...