-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
na prawdę super, że coś się u Zenusia w finansach poprawia:)
-
[quote name='Avilia']Jeżeli by sie uzbierało to oczywiście. A Liliana jest behawiorystą/szkoleniowcem?[/QUOTE] no u Niej jest Laki, więc rozumiem, że m.in. z takiego powodu do Niej trafił, bo Ona szkoli psy, a nie wiem, czy miałaś czas śledzić wątek Lakiego, który jadąc do Niej miała Łatkę - agresywny, i jest też u Niej Gacek, co też chyba miał problem z jakimiś niechcianymi zachowaniami, tylko to strasznie daleko, gdzieś pod Gdańskiem;
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Fajowo :) A niech spadają z tym regulaminem :eviltong:[/QUOTE] nic dodać nic ująć:) -
[quote name='Avilia']Oj ten opis Aramisa jest całkowicie nieaktualny. Poza tym ja bym nadal skłaniała się do tego aby go jeszcze nie ogłaszać,a wysłać do hotelu ze szkoleniem. Aramis akceptuje jedną osobę,nie wiemy co by było gdyby ktoś inny do niego podszedł.Powtórzę po raz setny,że musi go obejrzeć ktoś doświadczony i nie może to być tak,że przyjedzie ktoś i wystawi opinię tylko po 30minutowej obserwacji.Przynajmniej na 2 tygodnie powinien gdzieś trafić aby móc określić co naprawdę w tym psie siedzi. Opinia telefoniczna to dla mnie kompletnia abstrakcja.[/QUOTE] a gdyby jakimś cudem udało się uzbierać deklarację, to np. Lulianna mogłaby pomóc?
-
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Musi się udać!!!!![/QUOTE] Witam, dostałam informację, że jak się nic nie znajdzie to jubu pomoże i za zwrotem kosztów przewiezie Fago, taką samą wiadomość dostała shiina, Elu prześlę ją też Tobie? -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
tak wiem, że to Twoje, ja tak tylko przekleiłam, a właśnie że nie widziałam Twojego; -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
witam Cię shiina, ja też taki wątek założyłam na wątku transportowym, czy mam go skasować? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229937-Transport-Opole-Warszawa-potrzebny-najp%C3%B3%C5%BAniej-w-sobot%C4%99-psiak-musi-by%C4%87-w-Warszawie?p=19427384#post19427384"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229937-Transport-Opole-Warszawa-potrzebny-najp%C3%B3%C5%BAniej-w-sobot%C4%99-psiak-musi-by%C4%87-w-Warszawie?p=19427384#post19427384[/URL] -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Z Opola nie mamy chyb nikogo, a Fagunio MUSI znaleźć się w Warszawie.[/QUOTE] ufff Ela dobrze, że jesteś, czy nie wchodzę nikomu w paradę, bo nie wiem, na czym dokładnie stoimy, właśnie zakładam wątek na transportowym -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że tutaj piszę, ale tu chyba najwięcej osób jest, co znają sprawę; Kochani dostałam prośbę od Pani Małgosi, co ma zabrać Fago do Finlandii, aby zorganizować dla Fago transport z Opola do Warszawy, gdzie teraz przebywa do Finlandii, do której Pani Małgosia wyrusza w niedzielę rano, skopiuję: PILNE potrzebny transport dla FAGO (mały spokojny pies) - OPOLE - WARSZAWA Musi w niedzielę rano wyjechać do DS, do Finlandii - jeśli nie dotrze natychmiast do Warszawy, DS przepadnie POMÓŻCIE!! pokryję koszty benzyny. jeśli ktoś może pomóc bardzo proszę o informację; [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][/LEFT] -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kochani dostałam prośbę od Pani Małgosi, co ma zabrać Fago do Finlandii, aby zorganizować dla Fago transport z Opola do Warszawy, gdzie teraz przebywa do Finlandii, do której Pani Małgosia wyrusza w niedzielę rano, skopiuję: PILNE potrzebny transport dla FAGO (mały spokojny pies) - OPOLE - WARSZAWA Musi w niedzielę rano wyjechać do DS, do Finlandii - jeśli nie dotrze natychmiast do Warszawy, DS przepadnie POMÓŻCIE!! pokryję koszty benzyny. jeśli ktoś może pomóc bardzo proszę o informację; tel. do p. Małgosi [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]514 992 436[/FONT][/COLOR][/LEFT] -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Rzeczywiście piękne - świetny pomysł! :)[/QUOTE] ha, dziękuję, a pomysł, to mój osobisty ( w końcu to wydarzenie całej naszej rodziny, a Ogony to nasza najbliższa rodzinka:) ) -
[quote name='ewu']Mona , mam nadzieję,że u ciebie wszystko w porządku. Może wypada poprosić Terierfankę o niezapowiedziany "rzut okiem"?[/QUOTE] też bym chciała;
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='AtaO'][B]asiuniab[/B] To ostatnie zdjęcie - ślubne - [B]REWELACJA !!![/B][/QUOTE] piękne dzięki:) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a czy wiadomo, co z Ikarkowymi zębami, czy On z tym żyję i one go nie bolą, bo z tego co pamiętam ma je starte i coś wokół tego tematu się mówiło, a później to właśnie nie wiem na czym stanęło? -
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
asiuniab replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Szymusiu z takimi referencjami to domki powinny się o Ciebie bić!!! -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
no to straszne, biedna jest ta psinka bardzo:( -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Kochani, właśnie robimy remont, musimy maksymalnie zminimalizować obszar rzeczy, w naszym m, więc miałabym kilkanaście i więcej rzeczy na bazarek, nie są to nowe rzeczy, ale złych to bym nikomu nie przekazywała (szkoda, że się wcześniej nie zorientowałam, bo z pół roku temu też przebierałam i kuuuuupa fajnych rzeczy wylądowała na śmietniku), są tam i kilka książek, i ciuchy i bibeloty, jakieś gry, nie wiem co jeszcze się trafi, czy jest ktoś kto mógłby taki bazarek zrobić, ja te rzeczy postarałabym się przekazać, nie wiem jeszcze w jaki sposób, ale w tej chwili najważniejsze, czy ktoś mógłby to zorganizować, bo ja tego w obecnej mojej sytuacji nie ogarnę? -
[quote name='Klaudus__'][I]Bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu. Miałam już nawet tel o Masaja - ale niestety dzięki tym ludziom będę żyła kilka miesięcy krócej... Oby takich jak najmniej.[/I][/QUOTE] Klaudus, a co jeśli można wiedzieć było w tej rozmowie i skąd Ci ludzie? Ja też miałam tel. i bardzo się boję, że się obudzę, a to tylko będzie pozostałość po śnie..... ale to dopiero się coś wyklaruje po 5 lub 6 sierpnia (choć gdyby to była jawa nie sen, to i do grudnia bym poczekała).
-
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
zrobiłam Aronowi ogłoszenia, na mazowieckie, ale np. Tablica mi je odrzuciła, jutro jeszcze raz do tego podejdę; -
[quote name='paros']Bunia ma szyję smarowaną i masowaną i guz wyraźnie się zmniejsza. :lol: Z guza na cycku już nie cieknie ropa ale nie wiadomo czy to jest poprawa czy czasem ropa nie zbiera się wewnątrz. Lekarz mówił, że nieraz po sterylce pojawiają się guzy, które same znikają (są wchłaniane) dlatego trzeba trochę odczekać. Po niedzieli Bunia pojedzie do lekarza i wszystko będzie wiadomo. Bunia czuje się dobrze i po niedzieli będą też zdjęcia :lol:.[/QUOTE] no to czekamy i na wieści (najlepiej tylko dobre) i na zdjątka:)