[quote name='missiaa'][IMG]http://s24.postimg.org/pkrlg46p1/collie1.jpg[/IMG]
Stan na dziś w Olk. wygląda tak, że najbardziej potrzebujące psiaki w Olk. to:
ten który stoi obok tego colie(ten ucięty po lewej stronie). poprosiłyśmy żeby został przeniesiony do osobnego kojca, bo nie wychodził z budy, a na udzie ma dużą wygryzioną dziurę. Bardzo fajny z charakteru, spokojny, średniej wielkości
Są dwa troszkę wycofane psiaki czarne podpalane. Są bardzo spokojne. Jeden ma okropnie wygladające oko (rozwalona skóra dookoła oka). Mówię o dwóch, bo chyba zostały przywiezione razem i od początku trzymają się razem, spią w jednej budzie. Są strasznie zestresowane tym miejscem. Dają się głaskać i dotykać. Może ktoś mógłby im dać DT, bo tam są przerażone.
Aha. No i jest jeszcze psiak który przyjechał w drucie kolczastym, malutki. Ma okropne blizny na brzuchu od tego druta.Spokojny bardzo fajny. samiec.
I na ten moment to chyba tyle najpilniej potrzebujących pomocy. Reszta się jakoś trzyma.
Wyżeł uwolniony z tego miejsca, owczarek uwolniony, suczka w ciaży również- będzie mieć sterylkę.
W miarę możliwości kazaliśmy powyciągać agresory do pojedyńczych boksów, żeby nie było kolejnych pogryzień.
I modlę się, żeby już tam nic w najbliższym czasie nie przyjechało.
Podobno 3 psy pojechały do Cieszyna. Na stronie schroniska w Cieszynie znalazłam tylko 2 psiaki które były przed wywózką jeszcze w Olkuszu. Co sie stało z trzecim? Nie wiem :([/QUOTE]
Czyli wyżeł, owczarek i sunia już bezpieczne:) kamień z serca!
szkoda tylko, że na ich miejscu juz są nowe psiaki potrzebujące pomocy:shake: