Jump to content
Dogomania

ajw

Members
  • Posts

    6410
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ajw

  1. Zaglądam do Atoska;) pewnie chłopak wygrzewa się na słoneczku:lol:
  2. Piękne zdjęcia;) Psiaki po prostu nie do poznania:lol:
  3. Ach ten Rinaldo:loveu:
  4. Nie tylko u Czakiego taki zastój... na moje ogłoszenia też nic od kilku tygodni:shake:
  5. Ja także chciałam zaprosić na bazarek dla Atosa i Luckiego z Olkusza [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245167-Dwa-owczarki-uratowane-z-mordowni-proszą-o-pomoc-i-wsparcie-do-28-07-godz-22[/URL]
  6. Zapraszam na bazarek dla Atosa i Luckiego;) i dziękuję anett za pomoc w jego przygotowaniu:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245167-Dwa-owczarki-uratowane-z-mordowni-proszą-o-pomoc-i-wsparcie-do-28-07-godz-22[/URL]
  7. Zapraszam na pierwszy zrobiony przez mnie bazarek:lol: dla Luckiego i Atosa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245167-Dwa-owczarki-uratowane-z-mordowni-proszą-o-pomoc-i-wsparcie-do-28-07-godz-22"] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245167-Dwa-owczarki-uratowane-z-mordowni-proszą-o-pomoc-i-wsparcie-do-28-07-godz-22[/url] [/URL]
  8. Zapraszam na bazarek dla Luckiego i Atosa:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245167-Dwa-owczarki-uratowane-z-mordowni-proszą-o-pomoc-i-wsparcie-do-28-07-godz-22[/url]
  9. Zapraszam na pierwszy zrobiony przeze mnie bazarek:lol: http://www.dogomania.pl/forum/threads/245167-Dwa-owczarki-uratowane-z-mordowni-proszą-o-pomoc-i-wsparcie-do-28-07-godz-22
  10. Śliczny jest to prawda:loveu: I już się mordka powoli uśmiecha:lol:
  11. A to sprytnie, że kasować nie wolno, a przeszło mi przez myśl, żeby skasować:razz:ale teraz tego nie zrobię, dzięki;)
  12. Działa na obydwu:sweetCyb::sweetCyb: Co się namęczyłam, bo kopiowałam zły link i nie ma zdjęć i nie ma:angryy: ale w końcu coś pozmieniałam i udało się!!! Dziękuję dziewczyny:iloveyou: missiaa - oczywiście na początku chciałam zgrywać z komputera bezpośrednio:x
  13. Zaglądam...
  14. Azirku kochany kuruj się i odpoczywaj, przesyłam głaski;-) Czy ktoś mógłby mi napisać jak wstawiać zdjęcia na dogo ale z komputera??? bo z internetu umiem... Już chyba wszystkie przyciski wykorzystałam i nic...:oops:Może być na pw. Z góry dziękuję:)
  15. Zaglądam i ja do maleństwa...
  16. Widzę, że Magnus też lubi pluszaki, to tak jak mój pies;)
  17. [quote name='anett']Agatko super, wielkie dzięki!!:lol::lol: mogę przygotować Ci gotowca albo sama wystawię bazarek A Ty zajęłabyś się poprowadzeniem?:lol:[/QUOTE] Jasne, że poprowadzę:lol: Zaraz wyślę Ci pw i się ugadamy;)
×
×
  • Create New...