[quote name='elik'][CENTER][SIZE=3]Obiecane rozliczenie otrzymanych z bazarku funduszy dla 3 suczek zabranych z Olkusza.[/SIZE]
[/CENTER]
Bazarek zorganizowała [B]ajw[/B] i przed jego zakończeniem, a z funduszy na nim zebranych, zostało zapłacone:
25,00 zł - wyróżnienie ogłoszenia dla Sary
59,12 zł - karma mokra dla Sary - 12 puszek
Po zakończeniu bazarku suczki otrzymały 235,94 zł za co serdecznie dziękujemy :iloveyou::Rose:
Wydatki:
26,00 zł - zakup smyczy na allegro - dowód post nr 364 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246698-Zorka-już-w-DS-)-zbieramy-na-hotel-dla-Sarci-i-karmę-dla-Toli?p=21323244#post21323244"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246698-Zorka-już-w-DS-)-zbieramy-na-hotel-dla-Sarci-i-karmę-dla-Toli?p=21323244#post21323244
[/URL]
Proponuję, żeby po pełnym rozliczeniu otrzymanej kwoty, skopiować to rozliczenie i wkleić do pierwszego postu.[/QUOTE]
Elik z bazarku jeszcze wysłałam na karmę 120 zł do hoteliku dla Toli:)
Dziś sobota:) Oby były dobre wieści:kciuki::kciuki: