[quote name='elik']Też myślę, że tak będzie najlepiej, bo akcja szukania domów dla suń jest (mam nadzieję) zakończona. Ale skoro to wolą darczyńców te pieniądze znalazły się na moim koncie (aczkolwiek niechętnie i jak widać miałam słuszne obawy), to mylę, że to ajw powinna zadecydować, co zrobić z resztą kasy. Zdarza się, że darczyńcy chcą przekazać pozostałą część jakiemuś innemu psu.
[COLOR=#000000][SIZE=3][SIZE=2]Pani Marta przysłała teksty ogłoszeń i zdjęcia bezdomniaków, które [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][SIZE=2] przebywają[/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][SIZE=2] u Niej na Jej wikcie. Była mowa o tym, że zamówimy dla tych psów ogłoszenia.[/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#800080][SIZE=3]Ajw bardzo proszę powiedz, co mamy zrobić z resztą kasy w kwocie 92,14 zł, które pozostają na moim koncie.
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][SIZE=2]
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR][/QUOTE]
Ja chciałabym przekazać pieniądze właśnie na psiaki Pani Marty. Teraz ogłoszenia są opłacone, ok, ale one za jakiś czas wygasną i wtedy można będzie wykorzystać właśnie te pieniądze na nowe ogłoszenia. Takie jest moje zdanie. Potrzeb jest zawsze wiele więc Pani Marta na pewno pieniążki dobrze wykorzysta.