KARLINADOMINIKA
Members-
Posts
218 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KARLINADOMINIKA
-
[quote name='faith35']Dziewczyny, suczka Cane Corso potrzebuje [B]pilnie[/B] transportu z Leszna (lub Poznania) do Białogardu! Na BDT. Jeśli wyjeżdżacie na wakacje, albo znacie kogo, kto mógłby "podrzucić" sunię to proszę o info. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228682[/URL] Przepraszam, wiem, że post nie na miejscu..[/QUOTE] niestety nie moge pomoc:( a co do Homerka to mam miłą i gorszą wiadomosc Ten cholerny facebook ukrywa czesc wiadomosci od innych uzytkownikow,jezeli uzna je za nieistotne-w ten sposob ukryl mi 2 wiadomosci od osob zainteresowanych Homerkiem://////jedna pani w wiadomosci ze stycznia chciala sie zająć Homerkiem, pytała tylko czy ktos go moze do Elbląga dowieźć.Odezwał sie tez chlopak który wypytywal o charakter psiny.Co za dziadostwo z tym fejsem://///Homerek moglby juz moze od stycznia byc we wlasnym domku:////napisalam do tych osob-teraz czekam na odzew-moze nie wszystko stracone....Trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!
- 542 replies
-
[quote name='Syla']Przyjedź i moje wyczesaj....Ciągle czeszę i końca nie widać.Ten furminator bym sobie sprawiła, ale nie znam się na tym, tylko słyszałam, i widziałam na filmikach, o co biega.Najbardziej, oprócz psów, to kotka mi się leni i jeszcze świniak.To musiałby być jakiś uniwersalny furminator i czekam na porady, w tym zakresie.Homercia pozdrawiam i odwiedzm tutaj i na FB.[/QUOTE] Ja czesalam Homercia czyms podobnym tylko z rzadszymi kolcami:))tyle z niego tej siersci wyszlo, a pewnie i tak jeszcze z 2 razy by musialbyc wyszczotkowany.Wpadaj do Szamotuł to wszystkie ci wyczesze:))
- 542 replies
-
[quote name='anica']Witam i podnoszę chłopaka :) wszyscy pewnie na letnich spacerkach... ja myślę że trzeba odwiedzać Homerka.. tak często...jak tylko to możliwe...[/QUOTE] dzięki anica:)ja też tak uważam:))) więc zapraszamy-porozglaszajcie proszę Homercia.Byłam u niego w sobotę.Ładnie spacerował, dużo zjadł, a na dodatek został porzadnie wyszczotkowany bo tak mu te kłaczki wychodzą, że szok:)))Teraz dopiero jest z niego kawaler:))))
- 542 replies
-
Jak wygląda sytuacja Zefirka?Rozumiem ze dopoki nie bedzie deklaracji zostaje w schronie?Jak dlugo bedzie mogl jeszcze zostac w izolatce?
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
KARLINADOMINIKA replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
przepraszam za spam ale nasz schroniskowy Homerek pilnie potrzebuje domku!!!![URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/220380-%C5%9Alepy-Homer-z-Przybor%C3%B3wka-potrzebuje-WSPARCIA-W-SZUKANIU-DS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-W-SZUKANIU-DS[/URL]! Psina musi znalezc domek najpozniej do jesieni-z jego zwyrodnieniem kolejna zima na dworze grozi calkowitym kalectwem i uspieniem -
Hurra!!!!!!!!!!!!!! udało mi się.Banerek jest juz w sygnaturze.Idę pospamowac Homerka:))
- 542 replies
-
[quote name='Pola17']witam zaglądam do psiaka i podnoszę niestety nie mam jak pomóc psu sama mam na dt psy /teraz mam sunie znaleziona niedaleko przy borówka trafiła do mnie nie mam serca jej odawac do schronu to pies kanapowiec szukam ds dla niej . psiak sliczny moze kiedys uda mi sie go spod kac jak bendzie na spacerku :) podnosze psiaka[/QUOTE] Dziękujemy za odwiedziny i prosimy o rozreklamowanie Homerka:))
- 542 replies
-
Maleńka Hopi wreszcie znalazła domek :)
KARLINADOMINIKA replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Super wiadomosc!!! Zapraszam na wątek niewidomego Homerka z Przyborówka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220380-%C5%9Alepy-Homer-z-Przybor%C3%B3wka-potrzebuje-WSPARCIA-W-SZUKANIU-DS[/url]! Psina musi znalezc domek najpozniej do jesieni-z jego zwyrodnieniem kolejna zima na dworze grozi calkowitym kalectwem i uspieniem -
Lalunia najszczęśliwsza w swoim domku!
KARLINADOMINIKA replied to Basieńka1997's topic in Już w nowym domu
3mam kciuki za psiaka i zapraszam na wątek niewidomego Homerka z Przyborówka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220380-%C5%9Alepy-Homer-z-Przybor%C3%B3wka-potrzebuje-WSPARCIA-W-SZUKANIU-DS[/url]! Psina musi znalezc domek najpozniej do jesieni-z jego zwyrodnieniem kolejna zima na dworze grozi calkowitym kalectwem i uspieniem -
3mam kciuki za psiaki i zapraszam na wątek niewidomego Homerka z Przyborówka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220380-%C5%9Alepy-Homer-z-Przybor%C3%B3wka-potrzebuje-WSPARCIA-W-SZUKANIU-DS[/url]! Psina musi znalezc domek najpozniej do jesieni-z jego zwyrodnieniem kolejna zima na dworze grozi calkowitym kalectwem i uspieniem
-
3mam kciuki za psiaka i zapraszam na wątek niewidomego Homerka z Przyborówka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220380-%C5%9Alepy-Homer-z-Przybor%C3%B3wka-potrzebuje-WSPARCIA-W-SZUKANIU-DS[/url]! Psina musi znalezc domek najpozniej do jesieni-z jego zwyrodnieniem kolejna zima na dworze grozi calkowitym kalectwem i uspieniem
-
mam nadzieje, że zefirek szybko trafi do hoteliku.Deklaracje nawet te stale ngdy nie sa pewne, ale mysle ze wspolnymi silami na fb i tutaj uda sie zebrac pieniazki na pieska
-
[quote name='KARLINADOMINIKA']Kurka wyswietla mis ie ze plik jest za duzy://// i nie chce sie zaladowac:///////[/QUOTE] POMOCY!!!!!!:placz:
- 542 replies
-
Kurka wyswietla mis ie ze plik jest za duzy://// i nie chce sie zaladowac:///////
- 542 replies
-
[quote name='Syla']Robię w banerek kopiuj.Wchodzę w Ustawienia, na górze.Potem z lewej strony mam Edytuj sygnaturę.Klikam i robię wklej.Wiem, że nie wszyscy tak mogą i są też inne sposoby. Odezwą się pewnie jakieś ciotki i podadzą Ci Karolinko swoje metody.[/QUOTE] Dzięki Sylwio, zaraz sprobuje:)) Cioteczki pospamujcie Homercia troszke na innych wątkach bo mało osób tu zagląda a ja nie bardzo mam w tej dogomanii rozeznanie jeszcze.....Z góry dziękuję:)))
- 542 replies
-
ale tu cichooooooooo...............a Homerek wciąż czeka.Trzeba mu jak najszybciej znalezc domek.Z tym jego zwyrodnieniem moze nie przezyc kolejnej zimy na dworze-kostki mogą odmowić mu posluszenstwa:/ [url]http://img703.imageshack.us/img703/9937/homermp.jpg[/url]
- 542 replies
-
nikt nie zagląda do Homercia:((((((((((((((((((((((
- 542 replies
-
ale cisza u Homercia:(((((Byłam dzisiaj u niego-biedak wymęczony upałami,ale przynajmniej juz tak w kolko nie biega...Dosc ładnie nawet dzisiaj chodził, chetnie zjadl michę mokrej karmy,przysmaczki i wędzone kurze łapki;))(swińskim uchem juz gardzi:) )no i tak się tuliłłłłłłłłłłłłłłłł.Co tydzień serce mi pęka jak go muszę w schronie zostawić.............on tak potrzebuje czlowieka:(((((((((((((((((((((
- 542 replies
-
To wiadomo już kiedy Zefirek śmiga do hotelu?