Jump to content
Dogomania

KARLINADOMINIKA

Members
  • Posts

    218
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KARLINADOMINIKA

  1. Byłam wczoraj u Homerka.Niestety znow biegał jak oszalały w kółko w kojcu, nawet jak ja w nim bylam:(((choroba sieroca--jedyny ratunek--domek:(((((((((((((((
  2. [quote name='Sabina02']A to chodzilo o wyroznienie na Tablicy??? Myslalam, ze Wam chodzi o Gumtree, bo wyrozniona Tablice to juz ma u mnie na caly miesiac: [URL]http://tablica.pl/oferta/slepy-homer-popada-w-depresje-pilnie-potrzebny-dobry-dom-IDE1W5.html[/URL][/QUOTE] Sabinko chodzi o gumtree, pomyliło mi się:)
  3. [quote name='Madzior.']Kochana ja opłace za jeden tydzień wyróżnienia a ty opłacisz kolejny za jakiś czas , co ? Może tak zrobimy? Tydzień wyróżnienia kosztuje 20 zł , tylko jest problem bo ...cholera męczę się od wczoraj nie mogę tego wyróżnić przez sposób płatnośći.. Spróbuję jeszcze z konta mężulka ( hi hi hi ) może uda mi się :) Chodzi o to że za wyróżnienie można zapłacić na trzy sposoby: Smsem przez komórkę ( próbowałam i nic z tego mój telefon albo operator nie pozwala mi wysyłac smsów na numery typu 98989 Kartą płatniczą ( z mojej nie mogę nie wiem czemu) przez PayPal ( trzeba się zarejstrować i "załadować " swoje konto w paypal aby móc płacić Dlaczego po prostu nie można wysłać kasy przelewem elektronicznym???? :angryy:[/QUOTE] Magda jakby ci sie nie udało to ja mam PayPal w razie czego.
  4. [quote name='Sabina02']W tym reportazu o kotku???[/QUOTE] tak tak.Pojawil sie na chwile:))))Mój piękniś!!!!
  5. a tak w ogole to myslalam , żeby go oglosic w Gazecie Szamotulskiej-tylko muszę obczaic ile to kosztuje.Moze w naszych okolicach czeka na Homerka domek.Psina zalapal sie nawet i byl wczoraj chwileczke w reportazu TVN UWAGA:)))))
  6. [quote name='Madzior.']Tam go tez ogłaszałam ale wprawdzie na ogłoszeniu nie wyróżnionym, może by mu wyróżnić ?? Wykupię mu to ogłoszenie teraz , nie pamiętam jak długo jest wyróżnione ale chyba tydzień..[/QUOTE] Madzior napisz ile to kosztuje to sie dorzucę
  7. Rozmawialam dzisiaj z Weroniką-nikt wiecej nie dzwonił.Wczesniej tylko jakas babka z Gliwic ale Weronice zepsuł sie telefon i numer przepadł:/ Podobno wiele piesków znajduje domy jak są umieszczane na Gumtree.Może warto by było Homercia oglosic tez tam.Co myślicie?
  8. Ale cisza u Homerka....DOmku tez nie widac :(((((((((((((((((((((((
  9. Kurka,co zrobic zeby ten nasz Homerek kochany znalazł domek????????????juz powoli zaczynam tracic nadzieje:((((((((((
  10. [quote name='URIA']Jeśli będzie potrzeba mogę zrobić wizytę dla Homera - jestem z BB.[/QUOTE] Dzięki Uria.Niestety mam złą wiadomość-Pani zrezygnowała z adopcji Homerka poniewaz mąż się nie zgadza:(((((((((((((((((wielka szkoda...................................z drugiej strony też baba niepowazna-mogla sie najpierw skonsultowac z mężem zanim zadzwonila i dała nam wszystkim nadzieje na lepsze jutro dla Homercia................
  11. Kochani ja nadal nie wierze ze to sie dzieje-A JEDNAK!!!!!!Rozmawiałam z pania chętną na adopcję Homera>Wydaje się byc osobą bardzo uczuciową i kochającą zweirzęta-przynajmniej takie zrobila na mnie wrazenie.Trzymajcie kciuki zeby sie udalo!!!!Mam nadzieję, że szybko uda nam sie zorganizować wizytę przedadopcyjną!!!!!
  12. Podnoszę Homerka:)))) W sobotę mały żarłok zajadał się swoim ulubionym przysmakiem-świńskim uchem:)))
  13. [quote name='juli88']Miałam chwilkę i pobawiłam się zdjęciem, może się przyda. [IMG]http://i50.tinypic.com/2dalg6p.jpg[/IMG][/QUOTE] Dzięki:)) Jak ja kocham tą mordeczkę słodką :**************** Nawet nie wiecie jak bardzo chciałabym go zabrać do siebie:((((((((((
  14. [quote name='basiunia131']Jaki on piękny!!![/QUOTE] Piękny, a do tego jaki miły i kochany!!!!!Niestety mimo to domku nadal brak:(
  15. [quote name='Sabina02']O tak! To pierwsze zdjecie w Twoim ostanim poscie jest super! Dzieki! Zaraz napisze do gazety. :)[/QUOTE] Mi się 3 podoba:))ale jezeli podoba wam sie nr 1 to tez jestem za!!!! Ale z Homercia ślicznota :))))
  16. [quote name='Madzior.']Można ale ja nie mam aparatu.. Karolina przyjeżdżasz jutro do niego i masz aparat?[/QUOTE] Tak, będę.Mam aparat-wezmę ze soba.Tylko bedziesz mi musial pomoc bo sama nie dam rady mu zdjec zrobic-za bardzo sie kreci.Robilam mu ostatnio komorka ale tak sie ruszal ze zawsze pyszczek odwracal.
  17. [quote name='Sabina02']Tak, tak... ale z rogami! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] tego nie wiem:))))))w kazdym razie wraz z Homerkiem bardzo dziekujemy za zasponsorowanie ogloszenia:)))))
  18. [quote name='Sabina02']Madzior, zasponsorowalabym Homerkowi ogloszenie w gazecie Dziennik Zachodni jeszcze raz. Co Ty na to? Wybralybysmy jakas lepsza fotke tym razem, co?[/QUOTE] Sabinko, z ciebie jest Kobieta-Anioł:))))))
  19. [quote name='basiaaap']Czy w takim razie mam usunąć z ogłoszeń tę kategoryczną informację "nie toleruje innych psów" lub zmienić na mniej kategoryczną, a jeśli tak, to jaką? Proszę o decyzję, dziewczyny, to Wy znacie psa, ja nie mogę decydować.[/QUOTE] Myślę, że możesz tą informację wykasować.W zasadzie to nigdy nie wiadomo jak pies zareaguje na danego psa i nawet takie, które są tolerancyjne potrafią pokazać pazur.
  20. ja niestety nie znam takiego bazarku:/jeszcze tylko dwa dni i wysciskam mojego Homerka:))))))))))))
  21. Aniu, mam do ciebei jeszcze prośbę.Czy mogłabyś zapytać Piotra co można ewentualnie podac Homerowi, bo robi dosc duzo kup(na 1 spacerze potrafi zrobic 4 duze) i do tego rzadkie.Z gory dziekuje:))
  22. [quote name='basiaaap']Zastanawiam się, dziewczyny, czy to zawarte w ogłoszeniach info, że on nie toleruje innych psów, nie kasuje jego szans. Jeśli tak jest, nie ma sensu i nie wolno tego ukrywać, to oczywiste; ale zdaje się, że to nie jest takie jednoznaczne? Myślę, że wyjaśnienie tej kwestii jest kluczowe. To ja zrobiłam ogłoszenia Homera i we wszystkich ta informacja jest.[/QUOTE] tez tak myslę.Ewidentnie Homer nie lubi psow, ktore jego obszczekują.Poza tym, ostatnio na spacerze jak poczul innego pieska to szedl za nim i merdal ogonem, wiec z tą nietolerancja wcale nie jest az tak źle.jego zachowania mają moim zdaniem charakter obronny.W schronie jest duzo psow, mnostwo zapachow, a psy ewidentnie wyczuwają,że Homer jest słabszy i on szczekaniem probuje sie bronić.Nie słyszałam też, zeby kiedykolwiek jakiegos psa zaatakował.
  23. [quote name='Kasiulek 27']Homerek Już znalazł domek ??[/QUOTE] niestety nie:(((((((((((((((nadal szukamy.................
×
×
  • Create New...