Jump to content
Dogomania

KARLINADOMINIKA

Members
  • Posts

    218
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KARLINADOMINIKA

  1. ja tez zaglądam,niestety tylko wirtualnie.Do Carloska podjade podpiero pod koniec tygodnia niestety:((((Biedaczysko,juz widze jak on biega wkolko bez wytchnienia,i chudnie i marnieje:(((((((((((((((((((((((
  2. Pięknie wygląda:)jest taki pogodny,nasz piękny Pycholek:))
  3. ale cisza u Carloska:(((((((((((((((((((((((((a biedak marnieje:((((ciagle biega w kolko-powtorka z Homerka:((((((czy ktos mu pomoze???????
  4. Wyroznimy:)Jeden z fanow Carloska zadeklarowal 50 zl na wyroznienie:) czekamy do konca wakacji i od wrzesnia oglaszamy psine gdzie sie da!!!! Dzięki Agnieszko za zasponsorowanie pakietu ogloszen:loveu:
  5. Juz pisalam Gosi, moja kolezaka moze wziac Czakiego na dt na tydzien na poczatku wrzesnia.Z tym ze mieszkamy w Szamolulach-30 km od Poznania
  6. jeszczcze zapyta.I na Rokiego przyjdzie czas...........
  7. [quote name='Aimez_moi']Kurcze.....ja nie umiem ale zamowcie a ja zaplace.....[/QUOTE] Dziękuję ci bardzo Aimez-moi Pakiet 130 ogloszen kosztuje chyba 15 zl u Catangel.Czy bylabys w stanie taka kwote zaplacic?
  8. Czakus ,do góry!!!!Powodzenie psino.Jestes tak uroczy,ze szybko znajdziesz domek i co najwazniejsze bedziesz zdrowy!!!!
  9. musze przejrzec gazety poznanskie-moze w ktorejs z nich oglosimy Rokusia...Bo nasza Szamotulska bardzo droga-ok70-80 zl ogloszenie w jednym wydaniu:/
  10. Carlos potrzebuje ogloszeń?Ktos chetny na zrobienie??????
  11. my juz nie mamy pomysłow.....Roki jest ogloszony chyba wszedzie....
  12. Wczoraj byłam u Carloska i....mi chyba kiedys serce pęknie:(((((On tak chce komus zaufac, potrzebuje swojego człowieka......Nieufny na poczatku, a na spacerku tak ladnie chodzil na smyczy ,jak byl krok przede mna to obracal sie czy za nim ide.A na koncu tak sie przytulil biedaczysko..........no i za bramy schroniska trzeba go bylo wpychac bo sie chlopak zapieral....To nie miesjce dla niego-on musi miec dom!!!!!
  13. witamy, witamy:) Carlosik jest super extra:) trzeba troszeczkę rozreklamowac jego wątek bo na razie tylko my tu zagladamy
  14. Przydałby się Carloskowi jakis ladny banerek...Kto zrobi????
  15. Czaki chyba juz mial bazarek cegiełkowy!!!Ale nie zaszkodzi kolejny!!!!Operacja kosztuje-trzeba nazbierac.Pozdrawiam serdecznie psiutka i przesyłam całusy w nochalka!!!!
  16. Piekna psina...........nie moge uwierzyc ze z takim wygladem i charakterem jeszcze nie znalazl domku:((((((
  17. [quote name='Aimez_moi']Jak tam piesio?[/QUOTE] czesc Agnieszko :) dziekuje ze jestes tez u ROkiego.U psiny bez zmian niestety.Jest porozglaszany juz chyba wszedzie.teraz ma wyroznione Gumtree,a domku ani widu ani slychu..........a on tak pragnie kontaktu z czlowiekiem-to taki duzy szczeniak:)jak tylko sie do niego wchodzi to z radosci skacze i zalizalby cie na smierc:)
  18. tak jak obiecalam Sabince zalozylam wydarzenie Moni oto link [URL]http://www.facebook.com/events/133302426811329/[/URL] Prosze podaj mi Sabinko na pw swoje imie i nazwisko to zrobie cie organizatorem gdyz trzebaa ciagle cos pisac na watku zeby sie domek znalazl.Ja pomoge jak tylko bede mogla ale nie obiecuje ciaglych wpisow bo nie mam za bardzo czasu sie tym zajac.Bede pisac w miarę możliwosci, ale dobrze by bylo by ktos mnie wspomogl tym bardziej ze nie znam pieska.Pozdrowionka
  19. [quote name='Sabina02']No ja tez jestem ciekawa co tam u naszego Homerka. :) KARLINADOMINIKA, mam wieka prosbe do Ciebie. :modla: Czy jest mozliwosc zebys mogla zrobic wydarzenie na Facebooku dla mieleckiej Moni z mojego banerka? Ona juz 10 lat tkwi w schronie biedusia... :-( A ja konto na FB mam od niedawna i sie kompletnie na nim nie znam. :oops:[/QUOTE] Sabinko, jak obiecalam zalozylam wydarzenie Moni oto link [url]http://www.facebook.com/events/133302426811329/[/url] Prosze podaj mi na pw swoje imie i nazwisko to zrobie cie organizatorem gdyz trzebaa ciagle cos pisac na watku zeby sie domek znalazl.Ja pomoge jak tylko bede mogla ale nie obiecuje ciaglych wpisow bo nie mam czasu sie tym zajac.Bede pisac w miarę możliwosci, ale dobrze by bylo by ktos mnie wspomogl tym bardziej ze nie znam pieska.Pozdrowionka
  20. Kochane zapraszam was na wątek kolejnego niewidomego psiaka.Czaki jest megaslodki.Potrzebuje wsparcia, ma szanse na odzyskanie wzroku!!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229953-Czaki-tydzie%C5%84-czasu-chodzi%C5%82-z-ropiej%C4%85cymi-ranami-po-potr%C4%85ceniu-POTRZEBNE-WSPARCIE?p=19484332#post19484332[/url]
×
×
  • Create New...