Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Zaglądam do młodej berneńskiej dzierlatki :loveu:
  2. [quote name='ktiger'][I]"Kradnie serca jak zawodowy złodziej [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki nowe/wub.gif[/IMG]"[/I] nic dziwnego, nawet Madonna o niej śpiewa ;)[/QUOTE] Co prawda ,to prawda-lepiej nie można było tego ująć
  3. To niech dziewczynka wraca z urlopowania ,a jej tymczasowi ludzie skrobną po powrocie co u niej słychać.
  4. Jestem na zaproszenie.W tym miesiącu krucho u mnie z kasą,ale zapiszę sobie dziewczynki i zajrzę w sierpniu,żeby co nieco wspomóc.
  5. Dziewczynka cud,miód i orzeszki :loveu:
  6. Aż serce się raduje na takie widoki-widać,że dziewczynka jest szczęśliwa
  7. No to czekamy na fotki
  8. Przepiękna,urocza,a z misiakiem-pluszakiem w paszczy przyłapana na gorącym uczynku wygląda po prostu cudnie
  9. Dobrze,że dziewczynka dostała szansę na nowe,lepsze życie,i pomimo tego co przeszła nadal ufa człowiekowi.
  10. Przepiękny maluszek-mam nadzieję,że szybko znajdzie swoich człowieków
  11. [quote name='Kitekk']Cudny jest taki olbrzymi miś do tulenia ;) jutro go wymiziam :multi:[/QUOTE] Zazdraszczam Ci tego miziania okrutnie
  12. Cudnie dziewczynka wygląda
  13. Czekamy i na pewno się doczekamy :cool3:
  14. A co tam słychać u dziewczynki?
  15. Perełeczko czemu jeszcze nie masz swojego domku?
  16. Tuptusiu,ach Tuptusiu gdzie jest Twój domek ,no gdzie?
  17. Śliczny malutki słodziaczek:loveu:
  18. Przepiękna łysa panienka-ach żebym mogła mieć trzypaczka...
  19. Nieustająco trzymam kciuki za Bonitkę,mam nadzieję,że niedługo wszystkie problemy odejdą w niepamięć
  20. Ale ma uszy jak radary:evil_lol:,ale na pewno jak nabierze masy i przykryje tłuszczykiem te chudziutkie żeberka,to i uszy się zmniejszą :evil_lol:
  21. No to trzymam kciuki aby pojawił się ktoś odpowiedni dla Ginutka
  22. Na pewno jak zacznie jeść odpowiednią karmę opierzy się w piękną sierściuchowatość
  23. Piękna berneńska małolata:loveu:
  24. Jaka ona piękna,po tym czesanku wygląda przepięknie. Sucz całkowicie w moim typie i ten piękny berneński wyraz twarzy :loveu:
×
×
  • Create New...