Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. wszystkiego dobrego w nowym domku i wielkie ukłony nowemu Panciostwu
  2. Kciuki dalej mocno zaciśnięte-maluszku szybko wracaj do zdrowia
  3. Oj widać,że dwa łyse bardzo się ze sobą zżyły.Nowy domku ujawniaj się jak najszybciej,bo Donie będzie ciężko rozstać się ze swoimi tymczasowymi opiekunami.
  4. Taki słodziak musi w końcu kogoś zauroczyć
  5. Widać,że chłopak szybko wraca do pełni sił,i brak klejnotów,już mu nie przeszkadza :evil_lol:
  6. [quote name='ktiger'][SIZE=3][B]Borys nadal szuka domu![/B][/SIZE][/QUOTE] Oby znalazł go jak najszybciej
  7. Ginutku,a co u Ciebie,jak Twoje zdrówko-poproś swoją tymczasową opiekunkę,aby wstawiła trochę fotek
  8. Rewelacyjna małolata-widać,że niezła z niej artystka
  9. Trzymam kciuki za zdrowie księżniczki.A jak na nią patrzę ,to jakbym widziała swoją Fruśkę-sunia całkowicie w moim typie,mam nadzieję,że dobry domek szybko się znajdzie
  10. Aż serce raduje się na takie widoczki.Aga uczyniła cuda,a sunia wpatrzona jest w nią jak w obraz.Widać też ,że Hani przypadła tymczasowiczka do gustu.Trzymam kciuki za domek ze złotymi klamkami.
  11. Zaglądam do ślicznotki i mocno trzymam kcikasy
  12. Śliczny maluszek.oby szybko znalazła nowy dom i zapomniała o piekle,które przeszła
  13. [quote name='ktiger']towarzyska pannica :loveu:[/QUOTE] Zgadzam się w 100%-widać,że towarzystwo człowieka sprawia jej niebywałą przyjemność
  14. Cud ,miód i orzeszki-piękna sunia
  15. Przepiękne ujęcie-aż się ciepło robi w serduszku
  16. A co tam słychać u maluszka
  17. Zagladam do dziewczynki i też czekam na nowe wieści
  18. [quote name='ktiger']już nie mogę się doczekać nowych fotek panienki...[/QUOTE] I ja też chciałabym juz zobaczyć nowe fotki panienki
  19. Perełkowi ludzie ujawniajcie się jak najszybciej-przecież w takiej suni można zakochać się od razu
  20. Ja też zaglądam i czekam na nowe wieści
  21. Super wiadomość-wszystkiego dobrego w nowym domku i wielkie ukłony Panciostwu
  22. Tuptusiu,gdzie są Twoje człowieki,no gdzie
  23. Najwidoczniej chłopak był mocno przywiązany do swoich klejnotów i nie bardzo sobie życzył,żeby ktoś przy nich majstrował Szybkiego powrotu do pełni sił życzę z całych sił;)
  24. No to już pomalutku wychodzicie na prostą Niech Bonitka szybko wraca do zdrowia
×
×
  • Create New...