Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Kanapowy domek potrzebny jak nic,bo berny najładniej prezentują się właśnie na kanapach,dopełniając tym samym wystrój wnętrz
  2. Tuptusiowy domku gdzie jesteś,no gdzie?
  3. Zaglądam do słodkiej dziewczynki:loveu:
  4. Zaglądam do małego rudzielca:loveu:
  5. No to super się chłopak zachował-honorowy dawca to nie byle co.Szkoda tylko,że nikt go jeszcze nie wypatrzył i tyle czasu jest bez swoich osobistych człowieków-wakacje to straszny zastojowy okres w adopcjach....
  6. W dalszym ciągu kciuki i łapki mocno zaciśnięte
  7. Tak czas leczy rany-mam nadzieję,że zaleczy jak najszybciej
  8. [quote name='ktiger']zaglądnę z wieczora...[/QUOTE] a ja z rana
  9. Zaglądam do chłopaczka i dopytuję się o wieści-może grzeje już dupcię w nowym domku?
  10. Zaglądam do chłopaczka i dopytuję się o wieści-może grzeje już dupcię w nowym domku?
  11. Kolejna wspaniała wiadomość-wszystkiego najpsiejszego w nowym domku
  12. Dzisiaj obejrzałam film,w którym widać w jakich warunkach mieszkała wcześniej Ginutka-i łzy płynęły mi ciurkiem,a w myślach pojawiały się same najgorsze rzeczy skierowane w stosunku do ludzi,którzy zgotowali jej taki los,ludzi,którzy nie mają prawa nazywać się ludźmi i powinni być wyeliminowani ze społeczeństwa.... a to link do tego co przechodziły psy w pseudo,z której pochodzi Ginutka(Panie Boże widzisz i nie grzmisz.....) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=33XgcD-bkno&feature=player_embedded[/URL]
  13. Śliczny rudzielcu,przecież w Twoim przypadku rude,wcale nie oznacza wredne=słodziak z Ciebie przytulaśny,tylko czemu jeszcze nie masz swoich ludzików do miziania
  14. Mam nadzieję,że niedługo usłyszymy nowe ,same dobre wieści
  15. Mam nadzieję,że szybko uwierzy,że człowiek może też kojarzyć się z czymś dobrym...oby to jak najszybciej nastąpiło
  16. Tuptusiu,czemu nikt Ciebie nie chce-przecież małe jest takie piękne
  17. Trzymam mocno kciuki za dziewczynkę
  18. Taka ilość bernów w jednym miejscu,przynajmniej u mnie powoduje szybsze bicie serca i ciepełko rozlewające się po całym ciele. Mireczka trafiła do złotego DT-mam nadzieję,że przyszły domek będzie na takim samym poziomie
  19. Kciuki i łapki w dalszym ciągu mocno zaciśnięte
  20. Zaglądam ,może ktoś go wypatrzy
  21. Zaglądam ,może ktoś go wypatrzy
×
×
  • Create New...