[quote name='saphira18']29 sierpnia Gucio zamieszkał w nowym domu, dokładnie na ptasim osiedlu w Katowicach, więc tereny spacerowe ma fajne.
pan już dzwonił dwa razy, Gucio dobrze się sprawuje, czasami się rozkręci, ale Pan od początku wprowadza zasady i go sprowadza do pionu;)
był już u weta, wszystko ok. pewnie będzie wizyta bądź zaproszenie na akcje na dolinę:razz:[/QUOTE]
Mam nadzieję, że spotkam Gucia na osiedlu :).