-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Tak a Klaudia miała sporo wydatków na psiaka .[/QUOTE] Wiem, że Klaudia miała spore wydatki. Jestem tylko skarbnikiem i jak na razie dysponuje tylko jedną wpłatą (jak pisałam wcześniej od p.Anny P. z fb 40,00). W każdej chwili mogę tę kwotę przesłać Klaudii na pokrycie kosztów, które poniosła na leczenie i utrzymanie Mecenaska. -
[quote name='Emiś']Rachunek zbiorczy wysyłam Klaudii, rozliczenie za kwiecień za Wilczka Hotel 28dni x 10zł = 280zł Kastracja 156zł Transport na zabieg i kontrole 36zł Advocate na odrobaczenie 23zł Wyżywienie 10zł =505zł AtaO dane do przelewu masz na PW Wieczorem napiszę więcej o Wilczku, teraz lecę na bazarek po mięcho, bo mi się zwiną i psy przez weekend będą trawą się żywić ;)[/QUOTE] Ok dzięki, kasę będziesz miała na koncie w poniedziałek.
-
[quote name='Lobaria']Absolutnie tak, zgadzam się, tym bardziej, że Pani bardzo to wszystko przeżywa, że Atenka może trafić do umieralni. To milczenie jest bardzo złe w tej sytuacji i nieeleganckie w stosunku do tej Pani, jak również joluki, która tak na cito zrobiła wizytę.[/QUOTE] Jestem tego samego zdania. Wypadałoby się skontaktować z Panią:oops:
-
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Tak bo prosiłam o konto i Klaudia przysłała mi swoje.[/QUOTE] Ok,Ty deklarowałaś swoją wpłatę 27.04 w #34, a ja zgłosiłam się na skarbnika 29.04 w #49:) -
[quote name='Lobaria'] Ja od jutra przez parę dni będę bez netu [/QUOTE] Co my tu bez Ciebie zrobimy? Wracaj szybko:)
-
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Ja wpłaciłam 40 zł na konto Klaudii:)[/QUOTE] Czyli wpłata od Ciebie ewu poszła na konto Klaudii, a nie skarbnika.... [FONT=arial black][B]Rozliczenie wpłat znajduje się na str.1 w #4.[/B][/FONT] -
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek']Wpłaciłam dla Mecenaska, przepraszam,że tak późno, ale miałam kłopoty z wpłatomatami. W.[/QUOTE] Przepraszam, że pytam - na konto skarbnika czy konto fundacji? Dziękujemy za pomoc dla Mecenaska:) -
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Julia84']Chciałam zapytać jak się mają finanse Mecenasa... Któraś Cioteczka deklarowała się jako skarbnik psiaka. Na pierwszej stronie nie ma jednak zadnego postu rozliczeniowego a wiem, że chyba ktoś już cos wpłacał...[/QUOTE] Ja jestem skarbnikiem Mecenaska na dogo. Jak na razie dotarła jedna wpłata z FB 40,00. Pozostałe osoby, które deklarowały wpłaty przesyłały na konto fundacji. Pisałam do moderatora o udostępnienie #2 do rozliczeń, ale jak na razie nic w tym temacie się nie zmieniło. O wpłacie, która do mnie dotarła pisałam na str.3 w #71. W ostateczności rozliczenia będą na str.1 w #4 (mój post). -
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Rozmawiałam z Panią z poleconej mi fundacji, wysłałam maila z linkiem tu i do wydarzenia na fb - trzymajcie kciuki, plizzz[/QUOTE] Pewnie, że trzymamy. A ta Pani to ewentualny domek dla biedaka? -
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Poczekajmy na wynik wizyty, choć ja też mam spore wątpliwości.[/QUOTE] Myślę, że wizyta nic tu już nie zmieni. Musimy szukać innego domku. -
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Całe szczęście, że wyniki nie najgorsze. A może i wizyta PA wypadnie dobrze i wszystko wyjdzie na prostą..... -
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bardzo tajemniczo to brzmi :shake:. Myślałam, że będzie coś więcej na wydarzeniu, ale tam też cisza.... -
Psiaku, dzięki [B]cioci Lobari[/B] masz już pierwsze deklaracje na FB:multi:
-
Baksiu, jak Twój ogonek? Goi się rana?
-
Mini sunia zabrana z łańcucha ma wreszcie SUPER DOM! dzięki mestudio!
AtaO replied to enia's topic in Już w nowym domu
Punia, dotarłaś już do nowego domku? Trzymam kciuki malutka!!! -
[quote name='Tofikowa']kolejne zapytanie o Maximkę :roll: jest w punkcie jeszcze jakaś inna mała sunia krotkowłosa? albo w jakimś dt?[/QUOTE] A musi być sunia? W punkcie jest jeszcze Mikro Marcel - podobny do Maximki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226441-Mikro-Marcel-Pomóż-Mu-znaleźć-prawdziwy-dom-w-Mysłowicach-nie-ma-szans[/URL] No i trochę większa czarna krótkowłosa Amelka (córcia) - bardzo fajna sunia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224271-Dwie-przerażone-i-zmęczone-sunie-Matka-z-córka-Potrzebna-pomoc-w-ogłaszaniu"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224271-Dwie-przerażone-i-zmęczone-sunie-Matka-z-córka-Potrzebna-pomoc-w-ogłaszaniu[/URL]
-
O kurcze, to fatalna wiadomość...
-
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
AtaO replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
No to mamy na dogo francuskiego psiaka - byle czego nie zje:)