-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dwie wpłaty, które dotarły do mnie jako skarbnika Mecenaska ( od p. Anna P. z Dąbrówki 40,00 i dziuniek 50,00) przekazałam na konto OTOZ ANIMALS, wpisując oczywiście wyraźnie w tytule darczyńców:) -
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='rudakacha']Mogę wpłacić tylko doraźnie:shake: aż się serce kraje... Ale pychol już lepszy. Proszę o konto. 3mam kciuki za dt lub ds![/QUOTE] Już wysłałam n-r konta na PW. Dziękujemy!!! -
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']ALe nie mamy finansów :( Matko, co robić... na facebooku jest nawet ładnie rozreklamowany, może jeszcze ktoś coś wpłaci?[/QUOTE] Na fb ludzie wpłacają na OTOZ - wyciągi odbierane są z tego co tam przeczytałam co 10 dni, czyli wkrótce będzie wiadomo ile wpłynęło. Do mnie jak na razie dotarły 2 wpłaty - z dogo i fb w sumie 90,00. -
[quote name='plinka54']Słuchajcie!!! ode mnie z bazarku dla obu suń uzbierała się kwota 125zł, czekam jeszcze na 2 wpłaty i będę miała uzbieraną pełną kwotę, więc jeżeli brakuje na sterylkę to będzie można wykorzystać pieniądze z bazarku. Mam nadzieję że do końca tygodnia będę mogła już przelać pieniążki!!![/QUOTE] No to super:) [B]Dziękujemy!!![/B] Tak po cichu liczyłam na ten bazarek również. Amelko możesz powoli się pakować:)
-
[quote name='Avilia']No tak,ale póki co nikt się nie zaoferował.Ja sunię mogę dowieźć,ale za zwrot kosztów.A sunię trzeba dostarczyć w ustalony dzień (jeszcze nie wiem jaki),bo z Krakowa ma transport do Rzeszowa.[/QUOTE] No więc ja oferuję gratisowy transport do Krakowa. Proszę tylko spróbuj się dowiedzieć w jaki dzień i o jakiej porze musiałaby być w Krakowie. No i jeszcze ważna sprawa - trzeba to zgrać z godzinami odbioru Jej z Pszczyny (bo jak wiadomo to też może stanowić problem - z tego co mi wiadomo sobota w Pszczynie odpada).
-
[quote name='Avilia']Uzbieranie funduszy na sterylkę-bo na transport chyba już by było.Nie chciałabym żeby było tak,że jak tylko sunia znjadzie się w DT to wszyscy z wątku uciekną. Jak to było z Rumbą;/ Pozostali nieliczni tutaj...[/QUOTE] A gdyby transport do Krakowa był gratisowy, to na sterylkę już prawie mamy.
-
[B]ROZLICZENIE WPŁAT AMELKI:[/B] p. Krystyna Ch. Krasnopol - 100,00 bakusiowa - 100,00 p. Joanna B. Wrocław - 250,00 Plinka54 (z bazarku) - 66,30 Sabina02 (dekl.V, VI ) - 50,00 - deklaracja przeniesiona na Rumbę po informacji o adopcji Amelki [B]Wpływy : 516,30[/B] [B]Wydatki : 37,00[/B] ( brakująca kwota za hotelik w maju 2012 dla Wilczka - uzgodniono z Klaudią, darczyńcy wyrazili zgodę na przeniesienie na innego psiaka ) [B]Saldo : 479,30 [/B] [B]W związku z tym, że DT stał się DS dla Amelki i przejął na siebie wszelkie koszty utrzymania suni, deklaracje zebrane na Jej konto (za zgodą darczyńców) przekazane zostają na konto Rumby (mamy Amelki, przebywającej w hoteliku u Emiś). Jest to kwota: 479,30. Tym samym rozliczenie Amelki zostało zakończone. [/B] [B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC[/B] :)
-
Super!!!!!!! Moneczka jeszcze nie wie jakie szczęście Ją spotkało, ale już wkrótce.....:crazyeye::multi:
-
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Jeśli nie znajdzie się bdt, Mecenasik ma miejsce w hoteliku pod Opolem, 13 zł za dzień z karmą. Tam tez może pojechać Mona - też za 13 zł dziennie, ale do kojca.[/QUOTE] Nareszcie jakieś dobre wiadomości. Twoja ciężka praca nie poszła na marne. Brawo!!!:) -
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Fotki super. Widać, że pobyt u Patrycji Mu służy i Jego stan uległ znacznej poprawie :) Tylko gdzie DT/DS dla maluszka? -
Piękny 1.5 roczny DONek. Pilnie potrzebny dt/ds - POMÓŻ...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam:kciuki: Czekamy na wieści, oby pomyślne... -
Zaglądam i podrzucam Cię biedaku. A tak poza tym to ślicznie wyglądasz Baksiu.
-
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek']Wpłaciłam dla Mecenaska, przepraszam,że tak późno, ale miałam kłopoty z wpłatomatami. W.[/QUOTE] Dotarła kwota [B]50,00[/B] dla Mecenaska. Serdecznie dziękujemy:) Rozliczenie - str.1 #4 -
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek']Na konto skarbnika, bo takie dostałam na PW.[/QUOTE] Ok. Czyli moje, potwierdzę jak tylko kwota wpłynie. Dzięki:)