[quote name='gosia2313']Tak, tak już wczoraj była, tylko zapomniałam napisać :-)[/QUOTE]
A możesz w wolnej chwili dopisać tę 100,00 w #2 w rozliczeniu. Jestem tylko pośrednikiem w przekazaniu tej kwoty i wolałabym
żeby była ona widoczna dla darczyńców. Przepraszam, że tak marudzę, ale rozumiesz....:oops: