Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. I ja też odwiedzam Stasinka - Tofika:)
  2. Amelko, to Ty już prawdopodobnie wyruszyłaś w dalszą podróż. Dzień pełen wrażeń masz za sobą, a to jeszcze nie koniec na dzisiaj. Myślę o Tobie i mocno trzymam kciuki. Powodzenia Sunieczko:)
  3. Munieczko, może wreszcie i Tobie uda się znaleźć domek...Trzymam mocno kciuki.
  4. Amelka z przygodami (awaria samochodu - musieliśmy na szybko ściągać inny, po drodze korki, wypadki, potrącenia) wreszcie dotarła pod Wieliczkę. Była super grzeczna, ale chyba zestresowana. Ładnie potrafi chodzić na smyczy. Bardzo cieszyła się, że nareszcie może wylegiwać się na trawie. Dzisiaj około 18-tej rusza w dalszą podróż do Rzeszowa. [IMG]http://i45.tinypic.com/16b0dbr.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/jfdy76.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2meoajb.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/wirk0k.jpg[/IMG]
  5. Ikarku, nadal cisza u Ciebie...:-(
  6. Uszatku biedaku....:-(
  7. I co? nadal cisza.....:-(
  8. [quote name='Avilia']Amelka powinna jechać w piątek do Krakowa! AtaO-dasz radę?Transport z Krakowa do Rzeszowa jedzie w piątkowy wieczór.[/QUOTE] Amelkę zabieramy jutro z Pszczyny około 8 rano:) Sunieczko, możesz już zacząć odliczać godziny. Wkrótce będziesz wolna i szczęśliwa!!!!
  9. [quote name='rudakacha']Jak tu nie sięgnąć do kieszeni kiedy patrzy się w te brązowe ślepka... Skromne 20 pln poszło na konto skarbnika. Jestem z piesiem całym sercem:p[/QUOTE] Przelew właśnie dotarł i zgodnie z wczorajszymi (wieczornymi) ustaleniami przesyłam Twoje 20,00 na konto OTOZ. Dziękujemy za pomoc:)
  10. [quote name='rudakacha']Jak tu nie sięgnąć do kieszeni kiedy patrzy się w te brązowe ślepka... Skromne 20 pln poszło na konto skarbnika. Jestem z piesiem całym sercem:p[/QUOTE] Dziękujemy. Potwierdzę jak tylko kwota wpadnie na konto:)
  11. [quote name='Klaudus__'][I]​Beata to Ty u siebie masz jeszcze jakąś kasę od Mecenaska?[/I][/QUOTE] Nie rozumię pytania. Na bieżąco przecież wpisuję ewentualne wpłaty. Tak jak pisałam powyżej dotarły do mnie tylko dwie (w sumie 90,00) i po wczorajszej wieczornej informacji od Lobarii przekazałam zaraz na konto OTOZ. O ile jeszcze coś by wpadło to również przekażę na konto OTOZ-u skoro są takie ustalenia.
  12. Witam i podrzucam....
  13. Mozart, nadal nie wiadomo co będzie z Tobą.....
  14. Izuchna, ale Ci dobrze. Cieszymy się ogromnie z Twojego szczęścia!!!
  15. Cisza jak makiem zasiał.....
  16. Uszatku, pamiętam o Tobie. Podrzucam Cię biedaku....
  17. Ikusiu, podrzucam Cię biedaku...
  18. Munieczko, a co z Tobą będzie? Bibulko, Ty ciągle za kratami:-(
×
×
  • Create New...