-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Fago, czekamy na sobotę....może się uda.... -
Mikro-Marcel znalazł wspaniały dom! Krakowiaczek jeden! ;)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Marcelku, pokaż się....może ktoś zajrzy do Ciebie.... -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ikusiu, ciągle nikt Cię nie chce....a Ty taki fajny psiak. Aż boję się myśleć czym to może się skończyć:-(....... -
Przerwa w podróży na stacji benzynowej - Munieczka puszczała nam po drodze bączki więc nie ryzykowaliśmy:razz:. Zaliczyłyśmy mały spacer z kooopką i potrójnym siusianiem:multi:. [IMG]http://i48.tinypic.com/6ql9v4.jpg[/IMG] Powitanie w nowym domku z córką Pani:) [IMG]http://i49.tinypic.com/34y5sav.jpg[/IMG] i z nową Panią:) [IMG]http://i50.tinypic.com/125j67s.jpg[/IMG] A tu żegnam sunieczkę i życzę Jej samych szczęśliwych chwil..... Strasznie nie lubię pożegnań...:-( [IMG]http://i47.tinypic.com/14tsk7s.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mara S']Witam. Raksa jest na DT u mojego ojca. W czwartek miała zabieg sterylki (wszystko w środku było ok) i usunięcia 2 zębów, pozostałe zęby zostały wyczyszczone. W ten czwartek Raksa jedzie na kontrolę i zdjęcie szwów i prawdopodobnie będzie to koniec jej chodzenia w kubraczku. Miałam fajne zdjęcia psinki z pobytu na działce, gdzie wyglądała na naprawdę szczęśliwą ale niestety chyba mi się skasowały :sad:. Raksa ciągle łazi za ojcem, śpi obok jego łóżka, z kotem także nie mają żadnych starć. Ogólnie ona jest b. fajnym pieskiem ale ciągle się jeszcze nie kąpała a przydałoby się ;p, podobnie jak podcięcie kudełków. Zalecona karma sucha (id chyba) nieszczególnie jej smakuje ale u ojca zdecydowanie głodować nie będzie. Raksa jest na DT ale jeśli dom się nie znajdzie to.... do schronu na pewno nie wróci. Pewne kłopoty mogą być ze strony mej matki, do której ojciec ma się wprowadzić za niedługo, ale póki co matka Raksę lubi i nawet nie ma jakiegoś wielkiego uczulenia na jej sierść. Tylko jakoś będziemy musieli powiedzieć matce, że ta pani, co to poszła do szpitala i dała ojcu psinkę na DT... jednak umarła :evil_lol:[/QUOTE] Witamy na dogo:) Nareszcie coś więcej udało nam się dowiedzieć na temat Raksy. Miło się czyta takie info, szczególnie jak wiemy, że tak fajny DT w razie potrzeby może stać się DS:). Oby tylko relacje na linii Raksa - mama pozostały poprawne, po wiadomości, że psinka nie ma już poprzedniej właścicielki. Trzymamy kciuki:kciuki:. Szkoda, że fotki z działki się skasowały. No cóż, z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia no i wieści.
-
Piękny 1.5 roczny DONek. Pilnie potrzebny dt/ds - POMÓŻ...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No i co kolego, jesteś już w drodze do nowego domku? -
[quote name='plinka54']Znów mnie nie było przez ostatnie dni niestety a tu tyle nowych wieści. Cieszę się że z Amelką się udało! ;) Jesteście WIELCY :) [SIZE=3]Co do funduszy to AtaO zgłosiła się do mnie jako skarbnik Amelki więc wysłałam jej połowę kwoty uzbieranej z bazarku - dokładnie: 66,30 zł. AtaO pieniążki powinny dojść do Ciebie jeszcze dzisiaj. Jak odnotujesz je na koncie to proszę o potwierdzenie na bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226020-To-i-owo-reaktywacja!!!-Do-godz-21-00-29-kwietnia-KONIEC-ROZLICZAM!-)"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226020-To-i-owo-reaktywacja!!!-Do-godz-21-00-29-kwietnia-KONIEC-ROZLICZAM!-)[/URL] [/SIZE] [B][SIZE=3]Proszę też o zgłoszenie się do mnie na priv skarbnika Rumby!!! Chciałabym szybciutko wpłacić taką samą kwotę na Rumbę i już zamknąć bazarek! ;)[/SIZE][/B][/QUOTE] Potwierdzam, na konto Amelki wpłynęła dzisiaj kwota 66,30.:multi::):multi::) Bardzo, bardzo dziękujemy!!!!
-
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Witam Cię Fagusiu. Oby szybko udało się znaleźć Tobie domek... -
Ale ta Pani nie miała chyba na myśli budy i łańcucha? Chodzi pewnie o kojec z możliwością wejścia do domu psiaka:)