[quote name='Avilia']Trufelka trzeba by odrobaczyć-może ktoś zechciałby zasponsorować?Trufelek waży ok 15 kg więc potrzebuje jedynie 1,5 tabletki.Czyli jakieś 7zł...[/QUOTE]
Wysyłam 20,00 na tabletki dla Trufelka. Resztę przeznacz dla innego psiaka, który jeszcze nieodrobaczony:razz: