[quote name='Dogo07'][B]Rozmawiałam z panią Beatą z fb, która zaoferowała DT dla Kukiego.[/B]
Ona może przyjąć psa na tymczas pod warunkiem że będzie pies odrobaczony, odkleszczony, zaszczepiony, po wizycie u weta, zbadany - stan skóry, ogólny zdrowia, badanie krwi. I będzie wiadomo jaki jest z zachowania.
Tak że tzreba psa złapać, umieścić gdzieś niedaleko w hoteliku i oporządzić.[/QUOTE]
No i chyba zapomniała Pani dodać, że ma być wykąpany....Nie za dużo tych warunków do spełnienie?
Zdaje sobie sprawę, że o tymczasowy bardzo ciężko, ale byłabym ostrożna....
Obym się myliła!!!
A poza tym w domu tym przebywa już niewysterylizowana sunia, bo Pani nie uznaje sterylki - to też trzeba wziąć pod uwagę.